Zdrowie i pielęgnacja psa

Zadbaj o zdrowie swojego pupila z Magazynem o zwierzętach zooplus. W tym dziale opisujemy między innymi, jak prawidłowo zadbać o psa wiosną, co robić w przypadku zapalenia ucha u psa, czy zdecydować się na kastrację, jak ochronić psa przed słońcem i, co robić w razie udaru słonecznego. Służymy radą w wielu kwestiach związanych ze zdrowiem i pielęgnacją psa. Czytaj dalej

5 min

Wzdęcia u psa

Wzdęcia i gazy to problem psów różnych ras i w różnym wieku, przykry nie tylko dla zwierzaka, ale i opiekuna.
4 min

Zaćma u psa

Jeśli podejrzewasz, że pies ma zaćmę, udaj się z nim czym prędzej na badanie do weterynarza!
3 min

Zmysły u psa

Tym, co często fascynuje miłośników zwierząt w psach, są ich niebywale rozwinięte zmysły. Dowiedz się o nich więcej!

Jak pewnie doskonale wiesz, odpowiednia pielęgnacja jest również ogromnie ważna dla utrzymania dobrego zdrowia psa. Dowiedz się, jak prawidłowo ostrzyc psa, jak i czym szczotkować sierść oraz, jak pozbyć się pcheł u psa.

Nie zapominaj o regularnych kontrolach weterynaryjnych! Szukasz weterynarza? Koniecznie zajrzyj na stronę https://www.zooplus.pl/weterynarz/. Z naszą wyszukiwarką weterynarzy bez problemu, za pomocą kilku kliknięć, znajdziesz odpowiedniego weterynarza w swojej okolicy.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla psa internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmy dla psa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.