Ptaki

W Magazynie o zwierzętach zooplus nie zapomnieliśmy także o miłośnikach ptaków ozdobnych i dzikich. U nas możesz poczytać o swoich ulubionych gatunkach ptaków, ich charakterach, potrzebach, naturalnym środowisku życia i znaleźć wiele zaskakujących ciekawostek na ich temat. Czytaj dalej

1 min

Woliera dla ptaków

Woliera dla ptaków to rodzaj sporych rozmiarów klatki, używanej do hodowli ptaków. Dowiedz się więcej o rozmiarach i wyposażeniu.
Najczęściej polecane
Ostatnio dodane

Ptaki ozdobne, jak wszystkie domowe zwierzątka, mają swoje specyficzne potrzeby. Wymagają odpowiedniego utrzymania oraz specjalnego pokarmu dla ptaków, optymalnie dostosowanego do ich gatunku. Ich woliery lub klatki powinny być urządzone w sposób dla nich właściwy, nierzadko wytyczne nie są oczywiste! Dowiedz się więc, jak zadbać o to, by Twój skrzydlaty pupil czuł się u Ciebie komfortowo i bezpiecznie – czytaj o adopcji ptaków w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Ptaki ozdobne, tak jak psy czy koty, wymagają odpowiedniej pielęgnacji i opieki zdrowotnej. Z Magazynu o zwierzętach zooplus dowiesz się, jak zaangażować intelektualnie bystre papużki, jak zadbać o zdrowie pupila z terapią kwiatową dr Bacha, jak przebiega ustalanie płci u papużek lub czym i kiedy karmić dzikie ptaki.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla ptaków internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria do klatek oraz pokarmy dla ptaków – kanarków, średnich i dużych papug, papużek falistych i dzikich ptaków oraz uzupełnienie karmy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.