Filmy o psach

Czasami obrazy mówią więcej niż tysiąc słów – zwłaszcza, gdy są poruszające. W tym agregatorze znajdziesz filmiki, które pozwalają jasno i w kompaktowy sposób zrozumieć różne rasy psów. Nasi lekarze weterynarii udzielają na nich cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji i zdrowia tych czworonogów.

Na YouTube znajduje się niezliczona ilość uroczych, wzruszających i zabawnych filmików o psach, których oglądanie jest idealnym sposobem na spędzenie czasu przez miłośników psów. Jeśli chcesz obejrzeć urocze filmiki o psach, a przy tym czegoś się nauczyć, serdecznie zapraszamy na kanał zooplus.

Nasze filmiki o psach w ciągu kilku minut powiedzą Ci wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o psach. Lekarki weterynarii, dr Annabelle Culas i dr Franziska Pantelic, wzbogacają filmy swoją dogłębną wiedzą i praktycznym doświadczeniem.

Informacyjne filmiki o psach: Wychowanie i aktywności

Zastanawiasz się nad przygarnięciem szczeniaka do swojego domu? Wideo o housetrainingu dotyczy jednego z najsłodszych etapów w życiu czworonożnych przyjaciół – szczenięctwa. Jak karmić małe szczeniaki, aby dostarczyć im wszystkich ważnych składników odżywczych? Czego nie może zabraknąć w domu, a co trzeba bezpiecznie schować, zanim wprowadzą się urocze szczeniaki? Z filmiku o wprowadzeniu się psa dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby Twój mały piesek szybko się u Ciebie zadomowił.

Jeśli szukasz odpowiedniego sportu dla psa, który mógłbyś wypróbować ze swoim pupilem, interesujące informacje znajdziesz również na naszym kanale na YouTubie – opakowanych w atrakcyjne, ruchome obrazy. Nasze filmiki o psach pokazują, jak wygląda dog dancing w akcji i jak faktycznie działa agility.

Wszystko o zdrowiu psów

Coś, co dotyczy wszystkich opiekunów psów to zdrowie i pielęgnacja psa. W końcu same uczucia, zabawki dla psów i wysokiej jakości karma dla psów nie wystarczą, aby nasi czworonożni przyjaciele byli szczęśliwi przez cały czas. Jednym z problemów, który dotyka wiele psów jest na przykład otyłość. Dowiedz się, jak możesz stwierdzić, czy Twój pies jest dotknięty chorobą i jak możesz przywrócić go do formy, aby uniknąć negatywnych konsekwencji nadwagi dla jego zdrowia.

Bóle i dolegliwości są również częścią życia psa. Aby zapewnić swoim pupilom dobrą opiekę po drobnych wypadkach, w domowej apteczce nie powinno zabraknąć przegródki dla psa. Współpracująca z zooplus lekarka weterynarii Franziska wyjaśnia, co powinno znaleźć się w apteczce dla psa i gdzie można poszczególne przybory dostać.

Podobnie jak my, ludzie, wiele psów również cierpi na alergie. Z filmiku o alergiach u psów dowiesz się, na jakie oznaki nietolerancji należy zwrócić uwagę i jak lekarz weterynarii może zdiagnozować podejrzaną alergię.

Urocze filmiki o rasach psów

Jeśli nie masz jeszcze psa, a chciałbyś poznać barwną różnorodność ras psów, znajdziesz u nas klipy o szerokiej gamie czworonożnych przyjaciół. Szczególną popularnością cieszą się na przykład nasze filmy o psach Chihuahua czy Yorkshire Terrier.

Jak szkolić Beagle'a? Dla kogo nadaje się Golden Retriever? Ile tak naprawdę waży szpic miniaturowy? Najważniejsze fakty i cechy szczególne ras są w naszych filmikach streszczane w około pięciu minutach. Wszystkie informacje z filmów o angielskich Cocker Spanielach i innych rasach psów znajdziesz w Magazynie zooplus, gdzie w wolnej chwili możesz wszystko jeszcze raz przeczytać.

Subskrybuj nasz kanał na YT i nie przegap naszych filmików o psach nigdy więcej

Możesz odtworzyć wszystkie filmiki o psach z zooplus bezpośrednio na tej stronie lub odwiedzić naszą playlistę filmów o psach na Youtubie.

Nasza rada: Jeśli zasubskrybujesz kanał zooplus na YouTube, dowiesz się jako pierwszy o każdym nowym filmie i będziesz mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami w komentarzach. Baw się dobrze, oglądając nasze filmowe pieski!

Wiele akcesoriów, które prezentujemy w filmach, można znaleźć w dziale dla psa w sklepie zooplus.

Najczęściej polecane
Ostatnio dodane