Adopcja ptaków

Interesujesz się ptakami ozdobnymi? Chcesz wiedzieć, w jakich warunkach powinny żyć w hodowli? Czego potrzebują, by cieszyć się życiem w wolierze? Zapraszamy do lektury naszych artykułów o adopcji ptaków ozdobnych różnych gatunków. Czytaj dalej

1 min

Woliera dla ptaków

Woliera dla ptaków to rodzaj sporych rozmiarów klatki, używanej do hodowli ptaków. Dowiedz się więcej o rozmiarach i wyposażeniu.

Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii PTAKI w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Pamiętaj, żeby zawczasu wybrać także odpowiednią placówkę weterynaryjną w swojej okolicy, do której zarówno w nagłych przypadkach, jak i koniecznych rutynowych kontrolach będziesz udawał się ze swoim podopiecznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości weterynarz z całą pewnością doradzi Ci, co robić.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla ptaków internetowego sklepu zooplus znajdziesz praktyczne i trwałe klatki dla ptaków, wszelkie potrzebne akcesoria do klatek oraz pokarm dla ptaków, zarówno ozdobnych, jak i dzikich. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.