Gatunki małych zwierząt

Na Ziemi istnieje niemal 2,5 tys. gatunków samych gryzoni. Wiele z nich trzymamy w domu jako zwierzęta domowe. Jako właściciel małego zwierzęcia, gryzonia czy zajęczaka, powinieneś orientować się w jego potrzebach uwarunkowanych pochodzeniem. Poniżej przedstawiamy różne gatunki małych zwierząt — ich charakter, środowisko naturalne, potrzeby względem hodowli, potrzeby żywieniowe i ciekawostki na ich temat. Czytaj dalej

6 min

Leming

Tutaj znajdziesz fakty na temat tego uroczego malucha i warunków jego utrzymania.
6 min

Suwak perski

Suwak perski to niewątpliwie jedno z najbardziej uroczych stworzeń w całej rodzinie myszowatych. Tutaj dowiesz się o nim więcej!

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkretnych rodzajów małych zwierząt, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii MAŁE ZWIERZĘTA w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Pamiętaj, żeby zawczasu wybrać także odpowiednią placówkę weterynaryjną w swojej okolicy, do której zarówno w nagłych przypadkach, jak i koniecznych rutynowych kontrolach będziesz udawał się ze swoim pupilem. W razie jakichkolwiek wątpliwości weterynarz z całą pewnością doradzi Ci, co robić.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla małych zwierząt internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz pokarmy dla nich. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na FacebookuInstagramie.