Małe zwierzęta

Tutaj dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć o małych zwierzętach — nie tylko tych, które hodujemy w domach, lecz również tych bardziej egzotycznych i drapieżnych. Opisujemy wiele gatunków i dzielimy się wyjątkowymi ciekawostkami. W kategorii „małe zwierzęta” Magazynu o zwierzętach zooplus doradzamy, jak prawidłowo odżywiać swoje małe zwierzątko oraz, jak zapewnić mu optymalne warunki do życia — co zrobić, by czuło się w klatce tak, jak w swoim naturalnym środowisku, a więc bezpiecznie i komfortowo. Czytaj dalej

Najczęściej polecane
Ostatnio dodane

Kompleksowo doradzamy także w zakresie żywienia małych zwierząt domowych – jak dostosować dietę dla królika, jak dobierać odpowiednią paszę zieloną dla gryzoni, jaki pokarm dla gryzoni jest najlepszy i czy dieta bezzbożowa ma sens… Z Magazynu o zwierzętach zooplus dowiesz się tego wszystkiego i jeszcze więcej o żywieniu małych zwierząt. Ponadto wspieramy naszych czytelników w pielęgnacji i utrzymaniu dobrej kondycji zdrowotnej ich zwierząt, publikując porady, jak radzić sobie na przykład z wypadaniem sierści czy, jak zapobiec wadzie zgryzu u gryzonia.

Jesteś ciekawy, czy Twoje zwierzę próbuje się z Tobą porozumieć i czy da się zinterpretować próby komunikacji? Odpowiedź na oba pytania brzmi „tak!”. W Magazynie o zwierzętach zooplus tłumaczymy, jak zrozumieć zachowania zwierzaka i co znaczą dźwięki, które wydaje. Chcesz dać swojemu pupilowi różne możliwości aktywności fizycznych w jego klatce lub na świeżym powietrzu? Podpowiemy, jak urządzić klatkę, by spełniała sportowe wymagania zwierzaka oraz, jak przygotować dla niego sportowe zadania na świeżym powietrzu.

Planujesz zakup małego zwierzęcia do swojego domu, ale nie wiesz, na jakie zwierzątko się zdecydować? Dzięki naszym rzetelnym opisom gatunków zwierząt, dowiesz się, który z nich będzie najlepiej pasował do Twojego domu i domowników. Dajemy wskazówki, które przygotują Cię na przyjęcie nowego lokatora. Omawiamy podstawowe wyposażenie – akcesoria, karmy i suplementy, których będziecie potrzebować. Magazyn o zwierzętach zooplus – Twój poradnik o zwierzętach domowych.