Kocięta

Chcesz adoptować kocię, ale nie wiesz nic na temat obchodzenia się i wychowania młodych zwierząt? Zacznij od przeczytania artykułów z tego działu i przygotuj się na przyjęcie do domu nowego członka rodziny. Czytaj dalej

2 min

Samodzielny spacer kota

Dobrze przygotowane zaplecze do samodzielnych spacerów sprawi, że kot będzie cieszył się z nich bez ewentualnych przykrych konsekwencji.

Chcesz adoptować kocię, ale nie wiesz nic na temat obchodzenia się i wychowania młodych zwierząt? Zacznij od przeczytania artykułów z tego działu i przygotuj się na przyjęcie do domu nowego członka rodziny.

Kocię musi nauczyć się zasad panujących w Twoim domu oraz zachowywania czystości. Jak mu w tym pomóc? Jak wygląda adopcja kota rasowego? Jakich akcesoriów potrzebujecie? Zatroskany właściciel musi też wychodzić naprzeciw potrzebom swojego pupila. Jakie to potrzeby? Jak radzić sobie w nieoczekiwanych sytuacjach? Wybierz odpowiedni artykuł i dowiedz się wszystkiego, co najważniejsze!

Zawczasu wybierz także odpowiednią placówkę weterynaryjną w swojej okolicy, do której zarówno w nagłych przypadkach, jak i koniecznych rutynowych kontrolach będziesz udawał się z kotem. W razie jakichkolwiek wątpliwości weterynarz z całą pewnością doradzi Ci, co robić.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kotów, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii KOTY w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla kota internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmy dla kota. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na FacebookuInstagramie.