Żywienie kota

Każdy kot bez względu na wiek, rozmiar czy rasę potrzebuje odpowiedniej diety z wartościowymi składnikami odżywczymi, by prawidłowo się rozwijać i zdrowo żyć. Tutaj dowiesz się na wszystkiego na temat odpowiedniej diety kota. Czytaj dalej

Bezzbożowe karmy dla kotów, karmy specjalistyczne dla kociąt i seniorów, karmy dla kotów wrażliwych i kotów alergików oraz karmy odkłaczające — wiele dostępnych na rynku karm dla kotów swoim wyjątkowym smakiem oraz wysoką jakością przekonają do siebie nawet najbardziej wybredne koty. Jako właściciel kota możesz jednak z łatwością stracić rozeznanie w niezwykle szerokiej ofercie różnorodnych karm suchych dla kotów... Ale nie martw się! Dzięki naszym wskazówkom w Magazynie zooplus szybko odnajdziesz najlepszą karmę dla kota!

Nie chcesz podawać kotu gotowych karm? Możesz przygotowywać posiłki dla swojego pupila samodzielnie. Potrzebujesz jednak do tego dużej wiedzy z zakresu suplementacji w kociej diecie. Tutaj dowiesz się na ten temat wszystkiego, co najważniejsze i wiele więcej.

Dieta typu BARF? Jeśli nic nie mówi Ci to określenie, w Magazynie o zwierzętach zooplus dowiesz się, czym jest dieta BARF i pod jakimi warunkami jest dla kota odpowiednia. Pamiętaj, że żywienie pupila przekłada się wyraźnie na jego zdrowie i ogólne samopoczucie! W szczególnych przypadkach w kwestiach dietetycznych należy poradzić się weterynarza lub eksperta w dziedzinie żywienia kotów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kotów, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii KOTY w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla kota internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmy dla kota. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.