Pomóż z nami bezdomniakom!

Pomagamy zwierzętom w potrzebie

zooplus to nie tylko sklep zoologiczny, ale także organizacja, która aktywnie wspiera schroniska dla zwierząt. Przy zakupach w zooplus możesz przekazać swoje zooPunkty na cele charytatywne, ale też masz możliwość zakupu specjalnych produktów z linii zoolove, których sprzedaż wspiera schroniska w całej Polsce. Dzięki Waszej pomocy, możemy wspierać schroniska i organizacje zajmujące się zwierzętami, pomagając im w prowadzeniu swojej działalności i zapewnieniu opieki potrzebującym zwierzętom. 

Robiąc zakupy w sklepie zooplus nie tylko zaopatrzysz się w potrzebne produkty dla swoich pupili, ale także przyczynisz się do poprawy warunków życia zwierząt potrzebujących w schroniskach. ❤️

JAK POMAGAMY?

Stałe programy pomocy

Zapunktuj pomocą! Zapunktuj pomocą! ♥

Ty przekazujesz zooPunkty na schronisko w Krakowie. My przekazujemy schronisku setki produktów dla zwierząt.

zoolove – Kupując, pomagaszzoolove – Kupując, pomagasz ♥

Aż 10% wartości kupionego przez Ciebie produktu trafia do potrzebujących zwierząt z różnych organizacji.

zoopakazooPaka ♥

Co miesiąc ciężarówki z prezentami od zooplus docierają do oddziałów TOZ i OTOZ Animals w całej Polsce.

rabat dla organizacji10% rabatu dla organizacji ♥

Pomagasz zwierzętom i kupujesz taniej. Mamy 10% zniżki na zamówienia o wartości od 300 zł dla organizacji prozwierzęcych.

Akcje specjalne

 POMOC TURCJI I SYRII

zooplus podwoił wszystkie przekazane zooPunkty w okresie od 01.03. do 31.03.2023 r na pomoc Turcji i Syrii.

 ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt przekazaliśmy w sumie 77 977,23 zł trzem fundacjom zajmującym się dzikimi zwierzętami. 

Pomoc UkrainiePOMAGAMY UKRAINIE

Podwoiliśmy wszystkie zoopunkty przekazane przez naszych Klientów w marcu 2021, dzięki temu mogliśmy przekazać 193 916 euro doraźnej pomocy dla Ukrainy.

 MAMY COŚ DO PRZEKAZANIA

W październiku 2020 r. zebraliśmy pieniądze na profesjonalny samochód do transportu zwierząt dla krakowskiego schroniska.

Prowadzisz fundacje lub znasz organizacje, która potrzebuje wsparcia?

Pomagamy w potrzebie

W zooplus chcemy, żeby nasza pomoc miała szansę trafić do jak największej liczby organizacji prozwierzęcych działających w Polsce. Dlatego, jeśli Twoja organizacja potrzebuje wsparcia, możesz zgłosić ją do naszego programu charytatywnego.

Aby to zrobić, napisz wiadomość na adres: pomagamy@zooplus.com. Do zgłoszenia dołącz krótki opis organizacji, adres strony internetowej oraz adresy profili w mediach społecznościowych, jeżeli organizacja takie posiada.

Pamiętaj, że zgłoszenie nie jest jednoznaczne z udziałem w programie. Liczba organizacji, którym możemy pomagać, jest ograniczona, dlatego każda z nich jest przez nas weryfikowana – m. in. zwracamy uwagę na zakres, obszar, historię działalności i status organizacji (konieczne jest posiadanie statusu organizacji pożytku publicznego).

Organizacje wybrane do programu otrzymają od nas wiadomość mailową lub telefoniczną.

AKTUALNOŚCI

Nasze działania w 2023 roku

 ZOOLOVE DLA FUNDACJI KOCI ZAKĄTEK

W czerwcu Klienci zooplus kupujący produkty marki zoolove mogą wesprzeć Fundacje Koci Zakątek. Fundacja istnieje od 14 lat i głównie działa na terenie Dolnego Śląska. Jej działania są motywowane miłością i szacunkiem do kotów, które uważane są za głęboko czujące i inteligentne zwierzęta.

 ZOOLOVE DLA FUNDACJI PSI AZYLEK

W kwietniu klienci zooplus będą pomagać Fundacji Psi Azylek. Każdy kto w tym miesiącu kupi produkty marki zoolove pomoże w działalności Fundacji, która na co dzień walczy o lepszy los zwierząt na terenie Podkarpacia.

 DZIEŃ KOTA DLA FUNDACJI KOT

Z okazji Dnia Kota, Klienci wybierający markę zoolove mogli wesprzeć Fundacje KOT. 

 ZOOPAKA W KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ

Kolejne ciężarówki wyładowane darami dla zwierzaków dotarły do oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem karma i akcesoria pojechały do oddziałów: Bytom, Wrocław, Kielce, Włoszczowa, Dzierżoniów i Wronki.

Podsumowanie roku 2022

 • zoolove dla Hospicjum dla Kotów

  5 stycznia 2022

  W styczniu w programie zoolove uczestniczy Hospicjum Dla Kotów Bezdomnych, które opiekuje się często najcięższymi przypadkami. W Hospicjum starsze i schorowane koty mogą zaznać prawdziwej miłości i troski ze strony człowieka. 

  Czytaj dalej >>>

 • zoolove dla Fundacji For Animals

  W lutym w programie zoolove uczestniczy Fundacja For Animals, która od lat prowadzi cykliczne akcje sterylizacji oraz edukuje najmłodszych. Pod jej opieką znajdują się również bezdomne zwierzęta, które czekają na swój dom. 

  Przeczytaj > 

 • Fundacja Judyta w zoolove

  W marcu w programie zoolove bierze udział Fundacja dla Szczeniąt Judyta, która niesie pomoc szczeniakom oraz psom niepełnosprawnym. Obecnie opiekuje się również psami, które przyjechały do Polski z terenów Ukrainy.

  Przeczytaj > 

 • Zoopaka w kolejnych oddziałach TOZ

  18 lutego 2022

  W styczniu, jak co miesiąc, kolejne ciężarówki wyładowane prezentami dla zwierzaków dotarły do 6 oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem karma i akcesoria dotarły do Gliwic, Płocka, Milicza, Słupska, Konina i Wrocławia. 

  Czytaj dalej >>>

 • Stawiamy na łapy w zoolove

  1 lipca 2022

  W lipcu w ramach programu charytatywnego zoolove Klienci zooplusa mogą wesprzeć działania krakowskiej Fundacji Stawiamy na Łapy, która obecnie ma pod swoją opieką ponad 300 kotów.

  Czytaj dalej >>>

 • Karetka dla zwierząt KTOZ

  29 kwietnia 2022

  Po krakowskich drogach już jeździ karetka dla zwierząt sfinansowana przez zooplus w ramach akcji ,,Mamy coś do przekazania". Dzięki nowoczesnemu samochodowi interwencyjnemu Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami będzie mogło docierać do potrzebujących zwierząt.

  Czytaj dalej >>>

 • Fundacja Pegasus w zoolove

  1 grudnia 2022

  10% wartości produktów marki zoolove sprzedanych w grudniu zostanie przekazane Fundacji Pegasus, która od 20 lat pomaga wszystkim gatunkom zwierząt. 

  Czytaj dalej >>>

Dlaczego my?

Program zooPunkty
Pomoc charytatywna
Infolinia żywieniowa