Pomóż z nami bezdomniakom!

Pomagamy zwierzętom w potrzebie

zooplus to nie tylko sklep zoologiczny, ale także organizacja, która aktywnie wspiera schroniska dla zwierząt. Przy zakupach w zooplus możesz przekazać swoje zooPunkty na cele charytatywne. Dzięki Waszej pomocy, możemy wspierać schroniska i organizacje zajmujące się zwierzętami, pomagając im w prowadzeniu swojej działalności i zapewnieniu opieki potrzebującym zwierzętom. 

Robiąc zakupy w sklepie zooplus nie tylko zaopatrzysz się w potrzebne produkty dla swoich pupili, ale także przyczynisz się do poprawy warunków życia zwierząt potrzebujących w schroniskach. ❤️

JAK POMAGAMY?

Stałe programy pomocy

Zapunktuj pomocą! Zapunktuj pomocą! ♥

Ty przekazujesz zooPunkty na schronisko w Krakowie. My przekazujemy schronisku setki produktów dla zwierząt.

Sprawdź >
zoopakazooPaka ♥

Co miesiąc ciężarówki z prezentami od zooplus docierają do oddziałów TOZ i OTOZ Animals w całej Polsce.

Sprawdź >
rabat dla organizacji10% rabatu dla organizacji ♥

Pomagasz zwierzętom i kupujesz taniej. Mamy 10% zniżki na zamówienia o wartości od 300 zł dla organizacji prozwierzęcych.

Sprawdź >

Akcje specjalne

PL / charities / Marsz AzylantaMARSZ AZYLANTA

Wydarzenie było okazją, by pochwalić się czworonogiem zabranym ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Rybnej, ale przede wszystkim podziękować tym, którzy zdecydowali się przygarnąć bezdomnego psa lub kota.

Sprawdź >
 POMOC ZWIERZĘTOM DOTKNIĘTYM POŻARAMI

W sierpniu rozpoczęliśmy zbieranie darowizn w postaci zooPunktów na pomoc zwierzętom dotkniętym pożarami w Grecji. Wasza niesamowita hojność i współczucie przyczyniły się do osiągnięcia ogromnego wyniku!

Sprawdź >
 POMOC TURCJI I SYRII

zooplus podwoił wszystkie przekazane zooPunkty w okresie od 01.03. do 31.03.2023 r na pomoc Turcji i Syrii.

Sprawdź >
 ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt przekazaliśmy w sumie 77 977,23 zł trzem fundacjom zajmującym się dzikimi zwierzętami. 

Sprawdź >

Aktualności

Kwiecień 2024KWIETNIOWA PAKA DLA TOZKwiecień 2024

Gorzów Wielkopolski, Wrocław, Dzierżoniów, Przylasek, Legnica, Kalisz, Jawor

Kolejny transport zawierający pełnowartościowe karmy, przytulne legowiska i funkcjonalne akcesoria dotarł do oddziałów TOZ. Jest nam niezmiernie miło, że kolejny raz wspólnymi siłami mogliśmy pomóc zwierzakom w potrzebie.

Zobacz zdjęcia >
Listopad 2023Listopadowa ZOOPAKA dla TOZListopad 2023

Przylasek, Lubin, Suwałki, Legnica, Opole, Konin

W listopadzie mogliśmy przyczynić się do poprawy warunków życia kolejnych podopiecznych TOZ, dostarczając karmę, żwirek dla kotów oraz akcesoria na zimę. Teraz mamy tylko nadzieję, że zwierzaki szybko znajdą swoje stałe domy. ❤️

Zobacz zdjęcia >
 ZOOLOVE DLA FUNDACJI KOCI ZAKĄTEK

W czerwcu Klienci zooplus kupujący produkty marki zoolove mogą wesprzeć Fundacje Koci Zakątek. Fundacja istnieje od 14 lat i głównie działa na terenie Dolnego Śląska. Jej działania są motywowane miłością i szacunkiem do kotów, które uważane są za głęboko czujące i inteligentne zwierzęta.

Sprawdź >

Dlaczego my?

Program zooPunkty
Pomoc charytatywna
Infolinia żywieniowa