Adopcja psa

W dziale „Adopcja psa“ w Magazynie o zwierzętach zooplus piszemy o wszystkim, co musisz wiedzieć przed przyjęciem psa pod swój dach oraz, jak radzić sobie w różnych codziennych sytuacjach. Znajdziesz tutaj także ciekawostki i interesujące fakty o psach, ich naturze i wpływie na człowieka. Czytaj dalej

Jak wybrać odpowiednią smycz dla psa? Dla którego psa lepsze są szelki, a dla którego obroża? Jak ochronić psie łapki na mrozie i w czasie deszczu? Czy pozwalać psu spać w łóżku opiekuna? Skąd wiedzieć, że psu wiedzie się dobrze? W dziale „Adopcja psa” rzetelnie odpowiadamy na te i podobne pytania.

Chcesz mieć psa, ale nie wiesz, skąd go wziąć? Pomożemy! Przede wszystkim dowiedz się, z czym wiąże się opieka nad psem. Sprawdź, w co musisz się zaopatrzyć, czego się spodziewać. Sprawdź, co powinno znaleźć się pośród podstawowego wyposażenia dla psa, na jakie wydatki musisz przygotować swój portfel, ile czasu angażuje dana rasa oraz, jak zadbać o zdrowie psa.

Aby dowiedzieć się więcej na temat psów, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii PSY w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla psa internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmy dla psa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.