Zdrowie i pielęgnacja

Poza odpowiednim odżywianiem i dostosowanymi optymalnie do potrzeb warunkami lokalnymi niezwykle istotna w życiu z małym zwierzęciem jest również jego pielęgnacja oraz regularne kontrole, mające na celu utrzymanie go w pełnym zdrowiu. Na co należy zwracać szczególną uwagę przy konkretnych gatunkach? Czytaj dalej

Skąd biorą się wady zgryzu u gryzoni i jak im zapobiegać? Co robić, gdy pupilowi nadmiernie wypada sierść? W Magazynie o zwierzętach zooplus dowiesz się wszystkiego o zdrowiu i pielęgnacji gryzoni i innych małych zwierząt.

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkretnych rodzajów małych zwierząt, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii MAŁE ZWIERZĘTA w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Pamiętaj, żeby zawczasu wybrać także odpowiednią placówkę weterynaryjną w swojej okolicy, do której zarówno w nagłych przypadkach, jak i koniecznych rutynowych kontrolach będziesz udawał się ze swoim pupilem. W razie jakichkolwiek wątpliwości weterynarz z całą pewnością doradzi Ci, co robić.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla małych zwierząt internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz pokarmy dla nich. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na FacebookuInstagramie.