Adopcja małego zwierzęcia

Masz małe zwierzątko lub zastanawiasz się nad jego przygarnięciem? Poniżej przeczytasz o podstawowym wyposażeniu dla gryzonia i innych małych zwierząt. Czytaj dalej

1 min

Zrozumieć chomika

Chomiki to wyjątkowo popularne małe zwierzęta domowe. Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak można zrozumieć ich specyficzny język.

Jak zapewnić małemu zwierzątku wszystko to, czego potrzebuje? Jak zrozumieć jego potrzeby i nauczyć się interpretować jego zachowania? Jakiej konkretny rodzaj małego zwierzęcia wymaga przestrzeni? Jeśli chcesz zapewnić swojemu pupilowi optymalna opiekę, powinieneś dowiedzieć się jak najwięcej na temat jego potrzeb żywieniowych, potrzeb w temacie pielęgnacji, przestrzeni, aktywności fizycznej i umysłowej, zachowania społecznego i wiele innych. U nas znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkretnych rodzajów małych zwierząt, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii MAŁE ZWIERZĘTA w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Pamiętaj, żeby zawczasu wybrać także odpowiednią placówkę weterynaryjną w swojej okolicy, do której zarówno w nagłych przypadkach, jak i koniecznych rutynowych kontrolach będziesz udawał się ze swoim pupilem. W razie jakichkolwiek wątpliwości weterynarz z całą pewnością doradzi Ci, co robić.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla małych zwierząt internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz pokarmy dla nich. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na FacebookuInstagramie.