Filmy o kotach

Chcesz dowiedzieć się czegoś o kotach, ale nie masz zbyt wiele czasu? Nasze filmiki o kotach w kilka minut dostarczają ważnych informacji o rasach kotów i ich hodowli. Ponadto nasi zaprzyjaźnieni lekarze weterynarii udzielają cennych wskazówek na temat zdrowia kotów.

Najlepsze filmiki o kotach to te, z których korzysta nie tylko człowiek, ale i kot. Dlatego w zooplus filmiki o kotach są czymś więcej niż tylko sposobem na miłe spędzenie czasu. Na kanale zooplus na YouTubie znajdziesz ciekawostki o swoim pupilu opakowane w urocze filmiki o kotach, dające jasne wskazówki dotyczące kotów i ich dobrego samopoczucia.

Nasze filmiki o kotach oferują szybki przegląd wszystkiego, co zawsze chciałeś wiedzieć o kotach. Współpracujące z zooplus lekarki weterynarii, dr Annabelle Culas i dr Franziska Pantelic, dbają o to, aby ich praktyczne doświadczenie i solidna wiedza ekspercka przepłynęły do klipów.

Filmiki o kotach z poradami dotyczącymi szkolenia i hodowli

Aby Twój kot od samego początku czuł się z Tobą jak w domu, polecamy filmik o kociętach na naszym kanale – podsumowuje najważniejsze punkty dla nowych rodziców kotów. Wiesz już więc, jak zapewnić swojemu kociakowi mruczący start w życie.

Nasza zaprzyjaźniona lekarka weterynarii Annabelle wyjaśnia również, jak powinno wyglądać mieszkanie bezpieczne dla kota, kiedy i przeciwko czemu należy szczepić koty oraz jakiego pożywienia potrzebują małe kociaki, aby rosnąć. Najlepiej obejrzeć dwa razy, bo przy wszystkich uroczych kotach w filmie, może być trudno skupić się na wszystkich faktach.

Wideo portrety najpopularniejszych ras kotów

Zanim jeszcze kociak wprowadzi się do domu, pozostaje kwestia tego, jakiej rasy powinien być. Przy wszystkich pięknych tygryskach domowych w kolorowym kocim świecie wybór nie jest łatwy.

Nasze filmiki o kotach, takich jak kot norweski leśny, brytyjski krótkowłosy czy kot syjamski pomagają w podjęciu decyzji i pokazują zwierzęta w akcji. Dowiesz się także, jakie potrzeby mają poszczególne rasy i co je wyróżnia.

Jeśli któraś z uroczych ras kotów podbiła Twoje serce, możesz kontynuować lekturę w Magazynie zooplus i w wolnej chwili dowiedzieć się więcej o swoim pupilu.

Nasze filmiki o kotach zawierają wiele porad dotyczących zdrowia czworonogów

Opiekunowie kotów wiedzą, że życie z pupilem nie zawsze jest cukierkowe. Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś biegunki u swojego kota, będziesz bardziej niż wdzięczny za kilka szybkich wskazówek dotyczących pierwszej pomocy na następny raz.

W dziale dla kota w Magazynie zooplus znajdziesz wiele pomocnych wskazówek dotyczących zdrowia kota. Na naszym kanale na Youtubie można też dokładnie zobaczyć, jak najważniejsze wskazówki można zastosować w praktyce. Lekarka weterynarii Franziska pokazuje na przykład, jak podawać kotu tabletki i nie ulec obrażeniom jego pazurów.

Lekarka weterynarii Annabelle wie, co pomaga w walce z nadwagą u kotów, a także dlaczego tak ważne jest poważne traktowanie odkładania się tłuszczu. Na końcu każdego filmu o kotach znajdziesz krótkie podsumowanie najważniejszych wskazówek.

Subskrybuj nasz kanał na YouTubie i nie przegap żadnego filmiku o kotach nigdy więcej

Możesz tutaj odtworzyć wszystkie nasze filmiki o kotach za pomocą jednego kliknięcia. Możesz też skorzystać z naszej kociej playlisty na YouTubie.

Wskazówka dla fanów kotów: Zasubskrybuj nasz kanał na Youtubie, a jako pierwszy dowiesz się, kiedy nasze nowe filmy o kotach trafią do sieci! W międzyczasie możecie wymieniać się pomysłami ze społecznością w komentarzach.

Czy widziałeś w filmie o kotach jakieś akcesoria, których Twój kot naprawdę potrzebuje? Wiele z nich można bez problemu zamówić w dziale dla kota w sklepie zooplus.

Najczęściej polecane
Ostatnio dodane