Klub Szczeniaka Logo

Twój bezpłatny towarzysz w okresie szczenięcym

Dzięki fachowej wiedzy i ekskluzywnym ofertom, Klub Szczeniaka zooplus pomoże Ci doskonale przygotować się na przyjęcie nowego pupila i przeprowadzi Cię przez wszystkie fazy jego rozwoju.

Zapisz się

To czeka na Ciebie w „Klubie Szczeniaka” 

Po zarejestrowaniu się w Klubie Szczeniaka zooplus uzyskasz dostęp do ekskluzywnej strefy członków i otrzymasz wiadomości e-mail dotyczące szczeniąt z następującymi treściami: 

Porady weterynaryjne 

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania przygotowane przez lekarzy weterynarii lub upewnij się w razie wątpliwości i zadaj nurtujące Cię pytania zespołowi lekarzy weterynarii zooplus.

Listy kontrolne i porady

Przygotuj się perfekcyjnie, korzystając z naszych list kontrolnych i poradników dotyczących wyposażenia, szkolenia i pielęgnacji, a także porad dotyczących żywienia dostosowanego do wieku.

Ekskluzywne oferty i kupony

Otrzymaj zniżkę na pierwsze zakupy, a także regularne oferty produktów i kupony rabatowe.

Serdeczne gratulacje dla Ciebie i Twojego nowego członka rodziny 

Wraz z podjęciem decyzji o przygarnięciu szczeniaka zaczyna się w Twoim życiu nowa, cudowna przygoda.

Jednak Ty i Twój nowy członek rodziny również musicie się wiele nauczyć: W pierwszych miesiącach należy opanować czystość, prowadzenie na smyczy, prawidłowe żywienie i wiele innych spraw. Przejdźmy razem przez ten ekscytujący czas ze szczeniakiem!

Więcej niż Klub Szczeniaka – inne zalety klubu

Prawidłowo poinformowani dzięki naszym ekspertom od psów

Wszystkie informacje i treści klubu dla szczeniąt są tworzone i aktualizowane przez lekarzy weterynarii i specjalistów od produktów oraz we współpracy z nimi.

Przygotowanie na każdy etap życia

Towarzyszymy Ci na wszystkich etapach rozwoju Twojego szczeniaka. Aby umożliwić Ci odpowiednio wczesne przygotowanie się na indywidualne potrzeby Twojego szczeniaka, w odpowiednim momencie otrzymasz od nas zawsze indywidualne informacje, wskazówki i ekskluzywne oferty.

Zrelaksowany pies w każdej chwili dzięki planowi socjalizacji

Z pomocą naszego planu szkoleniowego ważna faza socjalizacji Twojego szczeniaka będzie dla niego pozytywnym doświadczeniem, a podczas niej stanie się on stopniowo zrelaksowanym i bezproblemowym dorosłym psem.

Zdrowy szczeniak dzięki odpowiedniej karmie

Czym i jak często należy karmić szczeniaka? Podpowiadamy, co jest ważne przy karmieniu szczeniąt, np. wybór odpowiedniej karmy przy pomocy doradcy żywieniowego dla szczeniąt czy znalezienie odpowiedniego momentu na zmianę karmy.

Bezpieczeństwo w codziennym życiu

Czy wiesz, że czekolada jest trująca dla psów? Te i wiele innych zagrożeń możesz uniknąć korzystając z naszej listy największych codziennych zagrożeń i wspólnie bezpiecznie przejść przez okres szczenięcy.

Sklep internetowy zooplus

Rejestracja daje Ci szansę skorzystania ze wszystkich zalet Klubu Szczeniaka zooplus, a także możliwość utworzenia konta, dzięki któremu uzyskasz bezpośredni dostęp do naszego sklepu. Z naszym pakietem usług zooplus optymalna opieka towarzyszy Ci na każdym kroku. U nas bowiem otrzymasz wszystko, czego Ty i Twój mały szczeniak potrzebujecie na tym pięknym i ekscytującym etapie życia - miesiąc po miesiącu.

Zapewnij sobie korzyści jako członek Klubu Szczeniaka w zaledwie 3 krokach: 

Utwórz konto zooplus

Wypełnij profil swojego zwierzaka

Potwierdź swoje członkostwo i zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail o szczeniakach

Zapoznaj się z ofertą Klubu Szczeniaka i ciesz się wszystkimi korzyściami. Otrzymasz dostęp do wszystkich treści strony dla członków, a także wiadomości e-mail ze wszystkimi informacjami wysłanymi w odpowiednim momencie rozwoju Twojego szczeniaka.

Nie masz jeszcze szczeniaka?

Nie martw się, nadal możesz zostać członkiem i już teraz korzystać ze wszystkich korzyści i informacji dotyczących wprowadzenia się szczeniaka i jego wychowania!

„Klub Szczeniaka” zooplus towarzyszy Ci w szczenięcych latach

Już przy wyborze odpowiedniego szczeniaka należy wziąć pod uwagę wiele kwestii, jak na przykład Twoje potrzeby dotyczące charakteru danej rasy psa. Po znalezieniu nowego członka rodziny ważny jest zakup odpowiedniego wyposażenia podstawowego, umieszczenie dopasowanego legowiska we właściwym miejscu w mieszkaniu, jak również wiele innych rzeczy. Trzeba też dowiedzieć się przykładowo, jaka szczotka jest najlepsza dla sierści, jak kąpać dorastające psy lub czego można się spodziewać jako właściciel szczeniaka w okresie dojrzewania. Nasz „Klub Szczeniaka” zooplus jest klubem dla wszystkich psich rodziców ze szczeniakiem lub juniorem, wspiera Cię ekskluzywnymi ofertami i dostarcza wszystkiego, co musisz wiedzieć o życiu z Twoim nowym czworonożnym przyjacielem. Mając nas u boku, możesz rozpocząć beztroskie życie razem ze swoim pupilem.