Akwarystyka

Akwarysto! W Magazynie o zwierzętach zooplus przewidzieliśmy dział z artykułami specjalnie dla Ciebie! Każdy miłośnik podwodnego świata znajdzie u nas coś do poczytania dla siebie – teoretyk czy praktyk, początkujący czy najprawdziwszy profesjonalista i ekspert w dziedzinie akwarystyki – każdy znajdzie branżowe porady i ciekawostki, które z pewnością go zaskoczą. Czytaj dalej

Karmienie ryb żywym pokarmem

Znajdziesz tutaj szczegółowe informacje o dwóch najprostszych i zarazem najbardziej popularnych metodach karmienia ryb żywym pokarmem.

Ampularie

Ślimaki należą do bliskiego naturze akwarium tak samo jak ryby i rośliny.

Pielęgnacja stawu przez cały rok

By optymalnie zadbać o staw przez cały rok, wystarczy przede wszystkim ustalenie dobrego planu działania oraz stosunkowo niewielki nakład pracy.

Jak wybudować staw ogrodowy

Staw ubogaca każdy ogród, jest jego prawdziwą ozdobą. Marzysz o stawie w swoim ogrodzie? Opracuj z nami plan działania!
Najczęściej czytane
Akwarystyka Gatunki ryb

Bojownik

Opalizujące kolory łusek i agresja wobec innych ryb – tym odznacza się właśnie bojownik, znany także pod naukową nazwą Betta.
Ostatnio dodane

Właśnie zacząłeś swoją przygodę z akwarystyką lub zastanawiasz się nad tym? Podpowiadamy we wszystkich ważnych kwestiach związanych z założeniem akwarium! Jeśli nie wiesz od czego zacząć, zacznij od doinformowania się, jak prawidłowo dbać o akwarium, czym karmić rybki i jak je dobrać, by żyły w harmonii.

Marzysz o stawie ogrodowym? W Magazynie zooplus opisujemy, jak samodzielnie wybudować staw ogrodowy od podstaw, jak go pielęgnować i jak dbać o ryby pływające w stawie. Doradzamy również w temacie żywienia ryb – zarówno stawowych, jak i akwariowych. Jakie wady i zalety ma podawanie rybkom żywego pokarmu? Jak rozpoznać wysokiej jakości pokarm dla rybek? Czytaj w Magazynie zooplus!

Interesują Cię gatunki ryb i innych morskich stworzeń? Chciałbyś poznać ich jak najwięcej, dowiedzieć się, gdzie żyją, jaką mają naturę, czym szczególnym się charakteryzują? Wszystkie informacje wokół tych i podobnych tematów znajdziesz w dziale z akwarystyką Magazynu o zwierzętach zooplus!

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale z akwarystyką internetowego sklepu zooplus znajdziesz praktyczne i trwałe zestawy akwariowe, wszelkie potrzebne akcesoria do akwarium oraz pokarm dla rybek, zarówno w płatkach, jak i granulowany. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.