O nas

Informacje o zooplus

Kilka słów o zooplus

Kochasz swojego zwierzaka ponad wszystko i każdego dnia pragniesz zapewnić mu dobre samopoczucie i radość z życia? Dla nas nie ma nic ważniejszego niż spełnienie tego życzenia. Robimy to już od ponad 20 lat – dla Ciebie i dla Twojego pupila.

Czy to akwariowi, skrzydlaci, czy czworonożni  przyjaciele – żadne potrzeby nie są dla nas tak ważne, jak potrzeby Twojego ulubieńca. A ponieważ z własnego doświadczenia wiemy, jak wyczerpujące może być znalezienie odpowiedniej karmy, akcesoriów i zabawek dla ukochanych zwierzaków, wszystko, czego potrzebuje Twój pupil, dostarczamy prosto pod Twoje drzwi. Worki z karmą, ze żwirkiem lub z sianem, a nawet akwaria nie stanowią dla nas przeszkody w zapewnieniu najdogodniejszej dla Ciebie formy dostawy. Dzięki temu możesz zapomnieć o dźwiganiu ciężkich, nieporęcznych zakupów z supermarketu i zadbać o swojego pupila, nie idąc przy tym na żadne kompromisy.

Karma w super cenach

Nasza oferta smakowitych karm sprawia, że serca zwierząt biją szybciej:

 • Karma sucha: sucha karma dla kotów lub psów, w postaci granulatu, ciasteczek lub krokietów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego zwierzęcia i stanowią podstawę zbilansowanej diety i są niezbędne dla osiągnięcia pełnej radości z gryzienia.
 • Karma mokra: smakowita, mokra karma dla kotów lub psów, w postaci karmy pełnoporcjowej lub uzupełniającej, o wysokiej zawartości wody, dla zbilansowanego żywienia Twojego pupila, optymalnie zaopatruje organizm zwierzęcia we wszystkie składniki odżywcze i zapewnia prawidłowy bilans wodny.
 • Przysmaki: czy to dla umilenia czasu, czy na etapie wychowania, czy podczas treningu Twojego ulubieńca oferowane przez nas przysmaki zapewniają psom, kotom i małym zwierzętom nieporównywalną radość z gryzienia. W szczególności nasze małe przekąski świetnie sprawdzają się jako nagrody podczas treningu.
 • Suplementy diety: aby zrekompensować niedobory żywieniowe w diecie Twojego pupila, oferowane przez nas suplementy diety pokrywają wszelkie niedobory witamin i składników odżywczych, dzięki czemu Twój pupil nie będzie pozbawiony podstaw zdrowotnych.
 • Dieta oparta na surowym mięsie: naturalny, surowy pokarm dla Twojego psa, odpowiadający pierwotnym nawykom żywieniowym potomków wilka, z surowymi warzywami i owocami oraz mięsem.

Akcesoria w świetnych cenach!

Akcesoria dla kolorowego i szczęśliwego życia Twojego pupila

Oprócz karmy i przekąsek należy pamiętać o odpowiednich rozrywkach dla swojego ukochanego zwierzaka. Przytulne legowiska, miski na karmę i atrakcyjne zabawki dla psów lub kotów są niezbędne dla szczęśliwego życia Twojego pupila i stanowią nieodłączny element prawidłowej opieki nad zwierzęciem. Dlatego zooplus oferuje szeroki wachlarz ciekawych akcesoriów, które zaspokoją każdą potrzebę Twojego ulubieńca. Przydadzą się one nie tylko do transportu, lecz także na etapie wychowywania i podczas treningu zwierzęcia. Aby nie zaniedbać czynnika zabawy, oferujemy także szereg zabawek, dzięki którym Twój pupil może wyszaleć się do woli. Czy to dla młodych, czy dla starszych zwierząt – wśród oferowanych przez nas akcesoriów znajdzie się coś dla każdej grupy wiekowej.

Czy wiesz, że...

 • ... w ponad 13 miastach w Europie ponad 600 pracowników każdego dnia robi wszystko, aby zaspokoić Twoje potrzeby związane z opieką nad Twoim pupilem?
 • ... na prawie każdym piętrze naszej siedziby w Monachium pracę umilają nam urocze psiaki?
 • ... w zooplus pracują przedstawiciele ponad 60 narodowości?

Karmy dostępne tylko u nas!

Nasze bestsellery

Produkty z kategorii ‘Nasze bestsellery’ to najwyższej jakości karma i przysmaki oraz żwirki dla kotów. Wśród dostępnych w tej grupie karm dla psów i kotów każdy opiekun na pewno znajdzie taką, która będzie optymalnie dostosowana do potrzeb i wymagań swojego zwierzęcia, a do tego wyróżniać się będzie wyjątkową smakowitością. Wszystkie linie produktów są stale poszerzane o nowe warianty oraz regularnie poddawane kontrolom jakości, aby zapewnić zwierzętom kompleksowe żywienie, zgodne z dobrostanem jego gatunku. Czy to karma sucha, karma mokra, czy przysmaki, karma uzupełniająca czy karma pełnoporcjowa – produkty marek dostępnych w kategorii ‘Nasze bestsellery’ stanowią pełny urozmaicenia, wysokiej jakości, zdrowy, a przede wszystkim smakowity asortyment.

Aby zaoferować karmę najlepiej dopasowaną do potrzeb Twojego pupila, wszystkie produkty są przyrządzane według ustalonych receptur – bez żadnych dodatków – a dzięki optymalnej kompozycji składników odżywczych są doskonale tolerowane przez Twojego zwierzaka. Czuwa nad tym zespół do spraw badań złożony z lekarzy weterynarii i dietetyków.

Zalety produktów marek dostępnych w kategorii ‘Nasze bestsellery’ w skrócie:

 • Bez soi i bez cukrów.
 • Bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.
 • Kompleksowe i zgodne z dobrostanem gatunku żywienie.
 • Urozmaicony, wysokiej jakości asortyment.
 • Nie tylko zdrowe, lecz także smakowite.

Sprawdź jak pomagamy zwierzętom w potrzebie!

Jak pomagamy zwierzętom w potrzebie

Weterynarze w zasięgu ręki

Wyszukiwarka weterynarzy

W razie poważnej choroby zwierzęcia lub w nagłym przypadku zawsze należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem weterynarii lub weterynaryjnym pogotowiem ratunkowym bezpośrednio. Aby Ci to ułatwić, stworzyliśmy Wyszukiwarkę weterynarzy, która znajdzie za Ciebie odpowiedniego lekarza weterynarii w Twojej okolicy – szybko i bezpłatnie w całej Polsce. Dzięki tej dodatkowej usłudze zooplus możesz precyzyjnie – według specjalizacji lub miejsca zamieszkania – wyszukać odpowiedniego dla swojego pupila lekarza weterynarii.

Nasza społeczność

Nasza społeczność

Magazyn o zwierzętach

Zapraszamy do lektury naszego Magazynu o zwierzętach, w którym znajdziesz aktualne informacje i dowiesz się wszystkiego, co ważne w życiu ze zwierzętami. Psy, koty, zwierzęta akwariowe, ptaki czy gryzonie – w Magazynie o zwierzętach zooplus znajdziesz bezpłatne, profesjonalne informacje na temat każdego gatunku. Dzięki temu zdobędziesz przydatne informacje i będziesz móc każdego dnia poszerzać wiedzę o swoim pupilu, aby jeszcze lepiej reagować na jego potrzeby.

Media społecznościowe

Poznaj naszą społeczność miłośników zwierząt i jeszcze dzisiaj zacznij obserwować nas na Facebooku i Instagramie. Na naszych profilach możesz dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, udzielać rad i szukać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Bądź na bieżąco i regularnie odwiedzaj nas w mediach społecznościowych, aby nie przegapić żadnych nowości i aktualnych ciekawostek na temat prowadzonych przez nas kampanii na rzecz ochrony zwierząt. Stań się częścią naszej społeczności i bądź w kontakcie z innymi miłośnikami zwierząt! Przyłącz się już dziś, aby zawsze w pierwszej kolejności dowiadywać się o nowych promocjach i wydarzeniach. Czekamy na Ciebie!