Koty

W zakładce o kotach w naszym Magazynie o zwierzętach zooplus znajdziesz całe mnóstwo ważnych informacji o kotach oraz wskazówek dotyczących ich wychowania i pielęgnacji, przydatnych zwłaszcza jeśli dopiero zamierzasz przygarnąć kocię pod swój dach. Życie z nowym pupilem z pewnością będzie piękne, ale należy mieć na uwadze, jak ważna jest przy tym gruntowna wiedza o jego naturze, potrzebach i zachowaniu. Dzięki tej wiedzy będziesz mógł zagwarantować kotu dobre samopoczucie w jego nowym domu oraz dostarczysz wszystkim domownikom wiele radości z obecności nowego współlokatora. W naszym Magazynie znajdziesz informacje o rasach kotów, które poza oczywistymi różnicami w wyglądzie wykazują także różnice w zachowaniu oraz przeróżne wady i zalety w kwestiach ich potrzeb i utrzymania. Czytaj dalej

Najczęściej polecane
Ostatnio dodane

Jeśli już dokonasz wyboru rasy, doradzimy Ci, gdzie najlepiej dokonać zakupu, jak zadecydować, czy ten konkretnie kot mi odpowiada, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze tego konkretnego. Potem prawdopodobnie pojawią się dalsze pytania dotyczące przeprowadzki kotka do Twojego domu: Jak stworzyć dla niego przyjazny kąt? Jakiego potrzebujmy wyposażenia, zabawek, akcesoriów? Odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania odnajdziesz w naszym Magazynie o zwierzętach zooplus.

Także już po zaaklimatyzowaniu się mogą pojawić się nowe zagwozdki i nasunąć nowe pytania. Odpowiedzi na nie także znajdziesz na naszej stronie: Dowiesz się, jak nauczyć kota czystości oraz jak zapobiec niepożądanym sytuacjom, na przykład jak oduczyć kota agresywnego zachowania wobec innych kotów. Kolejnym z tematów poruszanych w naszym Magazynie jest pielęgnacja kota oraz utrzymanie go w jak najlepszej kondycji zdrowotnej. Z działu o kotach dowiesz się, jakie choroby mogą wystąpić u Twojego kota oraz co możesz zrobić, by w przypadku zachorowania szybciej powrócił do zdrowia. Przeczytasz u nas także jak możesz pozbyć się pasożytów, jakie szczepienia są konieczne, jak prawidłowo dbać o sierść kota danej rasy i jak odpowiednio go odżywiać.

Znajdziesz tu informacje o całej ofercie różnych karm oraz ich wadach i zaletach, dzięki czemu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o wyborze karmy idealnej dla Twojego kota. Niektóre koty mają szczególne potrzeby żywieniowe, co również jest istotnym tematem w naszym Magazynie. Podobnie podróże z pupilem: Jak zapewnię kotu dobre samopoczucie i bezpieczeństwo podczas podróży? Jakie sposoby transportu są możliwe i jak wybiorę odpowiedni dla siebie i mojego kota? W dziale o kotach Magazynu o zwierzętach zooplus doradzamy we wszystkich tych kwestiach.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla kota internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmy dla kota. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.