Psy

W zakładce o psach w naszym Magazynie o zwierzętach zooplus poruszamy wszystkie ważne tematy wokół wspólnego życia człowieka i psa. Nasze artykuły o psach zawierają najaktualniejsze informacje o hodowlach oraz tresurze. Czytaj dalej

Najczęściej polecane
Ostatnio dodane

Z zakładki o psach dowiesz się wszystkiego o konkretnych rasach oraz tego, jak najlepiej przeprowadzić adopcję. Jak wybrać konkretnego psa? Jak przygotować się na jego przyjęcie i jak najlepiej go poznać, jeszcze zanim się do Ciebie wprowadzi? Jak odpowiednio powitać go w nowym domu i jakie wyposażenie przygotować?

Lektura naszych artykułów o psach rozjaśni Ci, na co powinieneś zwracać szczególną uwagę przy wychowaniu psa. Jakie treningi są odpowiednie dla danej rasy? Jak wpłynąć na zachowanie psa? Czy są jakieś sposoby na wychowanie szczenięcia? Jak najlepiej zareagować na agresywne zachowania takie jak szczekanie, warczenie czy gryzienie i jak z nimi walczyć? Odpowiedzi na te i podobne pytania znajdziesz właśnie w tej zakładce.

W zakładce o psach opisujemy także jak dbać o zdrowie tych zwierząt oraz jak poprawnie pielęgnować ich futro. Przeczytasz tu o chorobach, pierwszych ich symptomach i typowym przebiegu, o sposobach walki z pasożytami i koniecznych szczepieniach. Jak często powinienem kąpać psa, szczotkować, strzyc? W zakładce o psach naszego Magazynu o zwierzętach znajdziesz odpowiedzi na istotne dla każdego właściciela pytania o sposoby pielęgnacji i najlepsze do tego środki.

W zakładce o psach podsuwamy także istotne wskazówki odnośnie żywienia i udzielamy informacji na temat ogólnie dostępnych karm oraz specjalistycznych diet w przypadku nadwagi, nietolerancji pokarmowych, alergii czy różnego innego typu schorzeń.

Tematyka transportu i podróży z psem także nie została przez nas pominięta. Jak powinienem przygotować się na podróż samochodem, pociągiem, autobusem, samolotem? Jak duży i ciężki może być pies, żeby podróżować razem ze mną w kabinie samolotu? Czy podróżując z psem muszę uwzględnić klimat kraju, do którego zmierzamy? By się tego dowiedzieć, sprawdź zakładkę „Transport psa”.

W zakładce o psach w naszym Magazynie staramy się dostarczać odpowiedzi na wszystkie ważne pytania dotyczące codzienności z psem. Uwagę poświęcamy również treningom i zabawie. U nas przeczytasz o tym, jak wiele ruchu potrzebuje dana rasa, jakie preferuje aktywności i rozrywki, skąd czerpać pomysły na zabawy, gdzie znaleźć najlepsze sportowe akcesoria i tak dalej. Dlaczego pies nie chce bawić się z innymi? Co mam zrobić, jeśli mój pies boi się innych psów? Jesteśmy tu dla Ciebie i służymy radą, co zrobić w takich i podobnych sytuacjach.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla psa internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmy dla psa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.