Żywienie

Jeśli jesteś właścicielem gryzonia lub innego małego zwierzęcia, na pewno chcesz go dobrze odżywiać. Jesteśmy tym, co jemy. Idąc tym tropem, należy podawać pupilowi zdrowe pożywienie, by utrzymać go w zdrowiu. I to się zgadza. Jednak nie tylko wartości odżywcze składników mają w diecie małych zwierząt znaczenie, ale również to, by były one odpowiednio dostosowane do potrzeb ich małych organizmów. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zasady żywieniowe dla gryzoni i innych małych zwierząt. Czytaj dalej

Bezzbożowa dieta dla gryzoni

Gryzonie nie powinny jeść dużej ilości zbóż! Twierdzenie, że podstawą diety gryzonia jest zboże to mit! Jak wygląda odpowiednia dieta?

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkretnych rodzajów małych zwierząt, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii MAŁE ZWIERZĘTA w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Pamiętaj, żeby zawczasu wybrać także odpowiednią placówkę weterynaryjną w swojej okolicy, do której zarówno w nagłych przypadkach, jak i koniecznych rutynowych kontrolach będziesz udawał się ze swoim pupilem. W razie jakichkolwiek wątpliwości weterynarz z całą pewnością doradzi Ci, co robić.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla małych zwierząt internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz pokarmy dla nich. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na FacebookuInstagramie.