Żywienie

Jeśli jesteś właścicielem gryzonia lub innego małego zwierzęcia, na pewno chcesz go dobrze odżywiać. Jesteśmy tym, co jemy. Idąc tym tropem, należy podawać pupilowi zdrowe pożywienie, by utrzymać go w zdrowiu. I to się zgadza. Jednak nie tylko wartości odżywcze składników mają w diecie małych zwierząt znaczenie, ale również to, by były one odpowiednio dostosowane do potrzeb ich małych organizmów. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zasady żywieniowe dla gryzoni i innych małych zwierząt. Czytaj dalej

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkretnych rodzajów małych zwierząt, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii MAŁE ZWIERZĘTA w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Pamiętaj, żeby zawczasu wybrać także odpowiednią placówkę weterynaryjną w swojej okolicy, do której zarówno w nagłych przypadkach, jak i koniecznych rutynowych kontrolach będziesz udawał się ze swoim pupilem. W razie jakichkolwiek wątpliwości weterynarz z całą pewnością doradzi Ci, co robić.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla małych zwierząt internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz pokarmy dla nich. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na FacebookuInstagramie.