Szczenięta

Właśnie adoptowałeś szczenię? Gratulacje! Młody piesek w domu oznacza wiele pozytywnej energii, ale i niemało obowiązków! Dowiedz się, jak przygotować dom i domowników na powitanie czworonożnego gościa. Czytaj dalej

Socjalizacja szczeniaka

W tym artykule znajdziesz szczegółowy opis faz rozwoju szczenięcia i wskazówki, które pomogą w jego wychowaniu.

Szczeniak sam w domu

Każdy pies powinien być nauczony zostawania samemu w domu. Wymaga to jednak treningu. Doradzamy, jak go przeprowadzać!

Szczeniak ze schroniska

Chcesz przygarnąć psa? Niekoniecznie rasowego? Dobrą alternatywą dla Ciebie jest adopcja szczeniaka ze schroniska!

Wybór szczeniaka

Decyzję, którego pieska przygarniesz do domu, musisz dobrze przemyśleć. Co zrobić, by stworzyć z nowym psim kompanem duet doskonały?

Żywienie szczenięcia

Zapewnienie szczenięciu tego, czego potrzebuje, by prawidłowo się rozwijało jest wymagającym zadaniem. Dowiedz się, jak mu sprostać!

W zakładce o szczeniętach w naszym Magazynie staramy się dostarczać odpowiedzi na wszystkie ważne pytania dotyczące codzienności z młodym psem. U nas przeczytasz na przykład o tym, skąd czerpać pomysły na zabawy, gdzie znaleźć najlepsze sportowe akcesoria i tak dalej. Dlaczego pies nie chce bawić się z innymi? Co mam zrobić, jeśli mój pies boi się innych psów? Jesteśmy tu dla Ciebie i służymy radą, co zrobić w takich i podobnych sytuacjach.

Na początku przeczytaj o podstawowym wyposażeniu dla szczenięcia oraz wymaganiach odnośnie zdrowia i żywienia psów. Musisz być świadomy i przygotowany na wydatki, które wiążą się z opieką nad psem. Weź pod uwagę, że pielęgnacja i prawidłowe utrzymanie niektórych ras psów jest bardzo czasochłonna i wymaga dużego doświadczenia oraz wiedzy na temat potrzeb rasy. Nie martw się! Pierwszy krok zawsze jest najtrudniejszy, a potem już z górki! Pomożemy Ci przebrnąć przez trudy poszukiwania odpowiedniej rasy dla Ciebie, a potem konkretnego pieska do adopcji. Doradzimy, jak się przygotować do przyjęcia pieska w domu. Piszemy o wszystkim, co musisz wiedzieć, jeśli chcesz rozpocząć przygodę jako opiekun psa. Zacznij lekturę już teraz! Polecamy przejrzeć wszystkie kategorie w dziale o psach Magazynu o zwierzętach zooplus.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla psa internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmy dla psa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.