Szczenięta

Właśnie adoptowałeś szczenię? Gratulacje! Młody piesek w domu oznacza wiele pozytywnej energii, ale i niemało obowiązków! Dowiedz się, jak przygotować dom i domowników na powitanie czworonożnego gościa. Czytaj dalej

W zakładce o szczeniętach w naszym Magazynie staramy się dostarczać odpowiedzi na wszystkie ważne pytania dotyczące codzienności z młodym psem. U nas przeczytasz na przykład o tym, skąd czerpać pomysły na zabawy, gdzie znaleźć najlepsze sportowe akcesoria i tak dalej. Dlaczego pies nie chce bawić się z innymi? Co mam zrobić, jeśli mój pies boi się innych psów? Jesteśmy tu dla Ciebie i służymy radą, co zrobić w takich i podobnych sytuacjach.

Na początku przeczytaj o podstawowym wyposażeniu dla szczenięcia oraz wymaganiach odnośnie zdrowia i żywienia psów. Musisz być świadomy i przygotowany na wydatki, które wiążą się z opieką nad psem. Weź pod uwagę, że pielęgnacja i prawidłowe utrzymanie niektórych ras psów jest bardzo czasochłonna i wymaga dużego doświadczenia oraz wiedzy na temat potrzeb rasy. Nie martw się! Pierwszy krok zawsze jest najtrudniejszy, a potem już z górki! Pomożemy Ci przebrnąć przez trudy poszukiwania odpowiedniej rasy dla Ciebie, a potem konkretnego pieska do adopcji. Doradzimy, jak się przygotować do przyjęcia pieska w domu. Piszemy o wszystkim, co musisz wiedzieć, jeśli chcesz rozpocząć przygodę jako opiekun psa. Zacznij lekturę już teraz! Polecamy przejrzeć wszystkie kategorie w dziale o psach Magazynu o zwierzętach zooplus.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla psa internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmy dla psa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.