Wychowanie psa

Pierwszy raz będziesz mieć psa? Zapoznaj się więc z artykułami z tego działu. Znajdziesz tu wszelkie ważne informacje na temat socjalizacji i wychowania psa, a także ciekawostki o psiej naturze, predyspozycjach i umiejętnościach. Czytaj dalej

1 min

Psia psychologia

U podstaw psiej psychologii leży zrozumienie zachowania zwierzęcia i nauczenie się odpowiedniej komunikacji z nim. Dowiedz się więcej!
2 min

Szkoła dla psa

W szkole dla psów właściciele i ich zwierzęta uczą się jak należy się ze sobą komunikować. Wy też możecie do niej uczęszczać!

Artykuły w naszym Magazynie o zwierzętach zooplus pomogą Ci zrozumieć psa, jego potrzeby i mechanizm jego rozumowania. Pomożemy w Waszych wspólnych treningach, podpowiemy, gdzie się udać z „trudnym przypadkiem”.

Przygarnąłeś szczenię i zastanawiasz się, jak to będzie zostawić je po raz pierwszy samo w domu? Nie wiesz, jak oduczyć szczenię gryzienia lub, czy powinieneś pozwalać wchodzić mu na łóżko? W Magazynie o zwierzętach zooplus znajdziesz wskazówki, jak radzić sobie z tymi sytuacjami.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla psa internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmy dla psa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.