Informacje o przesyłce

Shipping banner
 • Czas dostawy

  Czas dostawy

  Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym Klientom jak najwyższy poziom obsługi. Obecnie 93% przesyłek dociera na miejsce w ciągu 1-2 dni roboczych.

  Termin dostawy liczony jest od dnia następującego po dniu zawarcia przez Klienta umowy kupna-sprzedaży z zooplus (zgodnie z postanowieniami 2.2 Regulaminu sklepu), z wyjątkiem zakupu dokonywanego wraz z opcją płatności przelewem. W przypadku płatności przelewem za zakupiony towar, termin dostawy rozpoczyna się maksymalnie w ciągu 2 dni od dnia następującego po dniu, w którym Klient dokonał polecenia przelewu środków na rzecz zooplus z tytułu zakupu.

  Czas dostawy może różnić się w zależności od dnia tygodnia, w którym złożono zamówienie. Maksymalny czas dostawy wynosi 5 dni roboczych. Jeżeli ostatni dzień terminu dostawy przypada na sobotę, niedzielę lub dzień świąteczny, termin dostawy zostaje automatycznie przedłużony na kolejny dzień roboczy.

  Dzień zamówienia
  Szacowany czas dostawy (dni robocze)
  1 dzień możliwej dostawy

  Poniedziałek

  1 – 2 dni

  Wtorek

  Wtorek

  1 – 2 dni

  Środa

  Środa

  1 – 2 dni

  Czwartek

  Czwartek

  1 – 2 dni

  Piątek

  Piątek

  1 – 2 dni

  Poniedziałek

  Sobota

  1 – 2 dni

  Wtorek

  Niedziela

  1 – 2 dni

  Wtorek

 • Koszty przesyłki

  Koszty przesyłki

  Dostawca usług
  Wartość zamówienia: 8–78,99 zł-
  Wartość zamówienia: 79–98,99 zł
  Wartość zamówienia: powyżej 99 zł
  GLS

  15 zł

  8 zł

  Darmowa dostawa

  DPD

  15 zł

  8 zł

  Darmowa dostawa

  InPost Kurier

  15 zł

  8 zł

  Darmowa dostawa

  InPost Paczkomat®

  12 zł

  8 zł

  Darmowa dostawa

  Tylko w zooplus.pl od 99 zł standardowa dostawa do domu gratis! Przy wartości zamówienia 8–78,99 zł koszty przesyłki wynoszą 15 zł (kurier GLS, DPD oraz InPost) lub 12 zł (InPost Paczkomat®), przy wartości zamówienia 79–98,99 zł koszty przesyłki wynoszą 8 zł. W sklepie zooplus minimalna wartość zamówienia wynosi 8 zł.

  Dostarczenie towaru powierzamy firmom InPost, GLS i DPD. Prosimy zwrócić uwagę, iż kurier ma prawo odmowy wniesienia do mieszkania paczek o wadze przekraczającej 31,5 kg. W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 prosimy również mieć na uwadze fakt, że kurier może zwrócić się do odbiorcy z prośbą o odbiór paczki bezpośrednio przed budynkiem mieszkalnym. Prosimy o wyrozumiałość. Firmy kurierskie: InPost, GLS i DPD.

  Towary dostarczamy tylko na terenie Polski.

 • Ogólne informacje

  Ogólne informacje odnośnie zamówień

  Po wpłynięciu Twojego zamówienia do naszego systemu natychmiast otrzymujesz od nas maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Za wyjątkiem płatności przy odbiorze i płatności za pomocą karty kredytowej, realizacja Twojego zamówienia następuje bezpośrednio po zaksięgowaniu przez nas Twojego dowodu wpłaty. W ciągu następnych 48 godzin następuje realizacja Twojego zamówienia.

  Gdy tylko paczka z towarem opuści nasz magazyn zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu wydania jej z naszego magazynu. Dostarczenie towaru do Polski powierzamy firmom InPost, GLS i DPD.

  Pragniemy zwrócić uwagę, że firmy kurierskie GLS oraz DPD oferują obecnie możliwość przekierowania paczki do punktu odbioru (tzw. Parcel Shop lub Pickup Point). W ten sposób sam decydujesz, do którego punktu odbioru chciałbyś przekierować swoją paczkę. Można również przekierować paczkę do sąsiada lub do innego tzw. miejsca bezpiecznego (safe place) np. warzywniak lub inny sklep blisko Twojego miejsca zamieszkania, skąd w wygodny sposób możesz odebrać swoją przesyłkę.

  Prosimy zwrócić uwagę, iż kurier ma prawo odmowy wniesienia do mieszkania paczek o wadze przekraczającej 31,5 kg. W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 prosimy również mieć na uwadze fakt, że kurier może zwrócić się do odbiorcy z prośbą o odbiór paczki bezpośrednio przed budynkiem mieszkalnym. Prosimy o wyrozumiałość. Firmy kurierskie: InPost, GLS i DPD.

  Towary dostarczamy tylko na terenie Polski.

 • Dodatkowe opłaty

  Dodatkowe opłaty

  Maksymalna waga każdej paczki, jaką możemy wysłać, wynosi 31 kg. Zamówienia o wadze powyżej 31 kg będą wysyłane w 2 lub więcej paczkach (w zależności od wagi). W przypadku takich zamówień możliwe jest naliczenie opłaty manipulacyjnej na pokrycie dodatkowych kosztów w wysokości 9 zł za dodatkową paczkę.
  Kraj dostawy
  Zamówienia > 31 kg
  Poland

  Polska

  9 zł

 • Monitorowanie przesyłki

  Monitorowanie przesyłki

  Zastanawiasz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka? Teraz masz możliwość sprawdzenia tej informacji. Klikając na te linki, zostaniesz przekierowany do strony internetowej InPost, GLS lub DPD

  Po wprowadzeniu numeru Twojej paczki w odpowiednie pole, zostaną wyświetlone szczegółowe informacje na temat daty dostawy.

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

 • InPost
 • GLS
 • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

 • Appstore
 • Google Play