Transport kota

W dziale „Transport kota” Magazynu o zwierzętach zooplus dowiesz się wszystkiego na temat bezpiecznej podróży z pupilem wszelkimi środkami transportu publicznego i prywatnego. Czytaj dalej

Wybierasz się ze swoim pupilem w podróż lub musisz zabrać go do weterynarza? Z pewnością masz już odpowiedni transporter dla kota, ale czy wiesz jak oswoić z nim pupila? Być może zastanawiasz się, czy możesz udać się z kotem w rejs statkiem lub jakie są warunki przewożenia kota w samolocie? Wszystko wyjaśniamy i dajemy praktyczne wskazówki, jak podróż z kotem ułatwić zarówno pupilowi, jak i sobie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kotów, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii KOTY w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla kota internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmy dla kota. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.