Gatunki ptaków

Ptaki ozdobne różnych gatunków zachwycają różnorodnością, zwłaszcza barwną! Te przepiękne stworzenia stałocieplne są najbardziej zróżnicowaną gromadą kręgowców. Kanarki, papużki czy większe papugi; zeberka, gloster, makolągwa, łąkówka czy amazonka — tutaj dowiesz się wszystkiego o potrzebach i cechach wrodzonych poszczególnych rodzin i gatunków ptaków ozdobnych i egzotycznych. Czytaj dalej

Nimfa

Nimfy nie są najprostsze w pielęgnacji. Omawiamy kilka najistotniejszych wymagań w hodowli nimf. Dowiedz się więcej!

Kanarek domowy

Kanarki uchodzą za łatwe w pielęgnacji, gdyż potrafią zadbać o siebie same. Czasem jednak należy im pomóc! Jak? Dowiedz się!

Papużki nierozłączki

Papużka nierozłączka to prawdziwy wulkan energii. Wymaga dużej ilości miejsca, by móc zaspokoić potrzebę ruchu.

Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii PTAKI w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Pamiętaj, żeby zawczasu wybrać także odpowiednią placówkę weterynaryjną w swojej okolicy, do której zarówno w nagłych przypadkach, jak i koniecznych rutynowych kontrolach będziesz udawał się ze swoim podopiecznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości weterynarz z całą pewnością doradzi Ci, co robić.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla ptaków internetowego sklepu zooplus znajdziesz praktyczne i trwałe klatki dla ptaków, wszelkie potrzebne akcesoria do klatek oraz pokarm dla ptaków, zarówno ozdobnych, jak i dzikich. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.