Zdrowie i pielęgnacja kota

Koty to niezwykle czyste zwierzęta, które samodzielnie dbają o swoją higienę każdego dnia. Jednak czasami należy kotom w pielęgnacji troszkę pomóc. Jak utrzymać kota w dobrej kondycji zdrowotnej i zadbać o jego wygląd, dowiesz się z artykułów z tego działu. Czytaj dalej

Słuch kota

To w końcu kto lepiej słyszy? Pies czy kot? Poznaj odpowiedź już teraz!

Czyszczenie kocich oczu i uszu

Nie tylko sierść kotów wymaga pielęgnacji. Uwagi człowieka wymagają także od czasu do czasu oczy i uszy naszych podopiecznych.

Potomstwo kota domowego

Narodziny kociąt są wyjątkowym doświadczeniem, którego żaden koci właściciel czy hodowca nie chciałby przegapić. Jak wygląda poród?
Najczęściej czytane
Ostatnio dodane

Dla zatroskanych opiekunów kotów, którzy dbają o kondycję zdrowotną swoich pupili, rozwinięto liczne przybory ułatwiające pielęgnację zębów i łap oraz oczu i uszu ich kotów. Dowiedz się, jak ich używać i jak wybrać najlepsze produkty dla Twojego pupila.

Chcesz zapewnić zdrowie pupilowi? Nie chcesz się martwić, gdyby kotu nagle zaczęło coś dolegać? Już teraz wybierz najlepszego weterynarza w swojej okolicy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kotów, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii KOTY w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla kota internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmy dla kota. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.