Zdrowie i pielęgnacja kota

Koty to niezwykle czyste zwierzęta, które samodzielnie dbają o swoją higienę każdego dnia. Jednak czasami należy kotom w pielęgnacji troszkę pomóc. Jak utrzymać kota w dobrej kondycji zdrowotnej i zadbać o jego wygląd, dowiesz się z artykułów z tego działu. Czytaj dalej

Słuch kota

To w końcu kto lepiej słyszy? Pies czy kot? Poznaj odpowiedź już teraz!

Czyszczenie kocich oczu i uszu

Nie tylko sierść kotów wymaga pielęgnacji. Uwagi człowieka wymagają także od czasu do czasu oczy i uszy naszych podopiecznych.

Potomstwo kota domowego

Narodziny kociąt są wyjątkowym doświadczeniem, którego żaden koci właściciel czy hodowca nie chciałby przegapić. Jak wygląda poród?

Dla zatroskanych opiekunów kotów, którzy dbają o kondycję zdrowotną swoich pupili, rozwinięto liczne przybory ułatwiające pielęgnację zębów i łap oraz oczu i uszu ich kotów. Dowiedz się, jak ich używać i jak wybrać najlepsze produkty dla Twojego pupila.

Chcesz zapewnić zdrowie pupilowi? Nie chcesz się martwić, gdyby kotu nagle zaczęło coś dolegać? Już teraz wybierz najlepszego weterynarza w swojej okolicy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kotów, przejdź do pozostałych zakładek w kategorii KOTY w Magazynie o zwierzętach zooplus!

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego internetowego sklepu zoologicznego. W dziale dla kota internetowego sklepu zooplus znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmy dla kota. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez zapisanie się do Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.