Magazyn o zwierzętach zooplus

Z naszego Magazynu zooplus dowiesz się wszystkiego, co ważne w życiu ze zwierzętami: kotami, psami, ptakami, małymi zwierzętami domowymi czy rybami. Znajdziesz tu wartościowe informacje o ich pielęgnacji i utrzymaniu, poznasz różne rasy i gatunki zwierząt i dowiesz się, jak interpretować ich zachowania. W naszym Magazynie zooplus znajdziesz także rady, na przykład odnośnie praktycznego treningu Twojego psa czy najlepszego miejsca na spędzenie urlopu ze swoim pupilem. Magazyn zooplus to najlepszy poradnik o zwierzętach w sieci! Czytaj dalej

Psy

Rasy psów

Shih Tzu

Pod długą grzywą skrywa się wesoły i żywotny pies, który potrafi zaskoczyć samodzielnością i z całą pewnością będzie oddanym towarzyszem.
Rasy kotów

Munchkin

Krótkie łapki Munchkina odwołać można do kaprysu natury, to właśnie jednak ten domniemany defekt czyni tę rasę tak wyjątkową.
Gatunki ryb

Pawie oczko (gupik)

Gupiki, zwane też pawimi oczkami, cechuje różnorodność kolorystyczna i odporność na drobne błędy w utrzymaniu. Dowiedz się więcej!

Najczęściej czytane
Ostatnio dodane
Koty Rasy kotów

Munchkin

Krótkie łapki Munchkina odwołać można do kaprysu natury, to właśnie jednak ten domniemany defekt czyni tę rasę tak wyjątkową.

Cenne porady i wskazówki w naszym Magazynie

Nasze wskazówki rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości w kwestiach związanych ze zwierzętami. Dzięki naszym artykułom będziesz w stanie samodzielnie rozpoznać symptomy choroby i zapobiec sytuacjom krytycznym. Nauczysz się, jak powinna wyglądać odpowiednia pielęgnacja sierści i dowiesz, jak często powinieneś udawać się ze swoim pupilem na kontrolę weterynaryjną. W Magazynie zooplus podpowiadamy, jakie inne zwierzęta prawdopodobnie będą odpowiadać Twojemu zwierzęciu jako kompani zabaw, a od jakich najlepiej trzymać go z daleka.

Wyważona dieta w misce

Zwierzęta domowe potrzebują odpowiedniej ilości witamin i substancji odżywczych. Psy są z natury łowcami - ich jadłospis powinien bazować na ich naturalnym pożywieniu, a więc przede wszystkim na dużej ilości mięsa. Wysokowartościowe gotowe karmy zawierają wszystkie ważne składniki budulcowe, niezbędne do zdrowego funkcjonowania organizmu Twojego zwierzęcia. Potrzeby żywieniowe zwierzęcia zmieniają się wraz z wiekiem. Podobnie w przypadku zachorowania dieta zwierzęcia powinna zostać odpowiednio dostosowana do jego potrzeb. W naszym Magazynie znajdziesz wartościowe wskazówki dotyczące żywienia zwierząt.

Chcesz przygarnąć zwierzę?

Podczas wizyty w schronisku dla zwierząt ból chwyta za serce. Najchętniej chciałoby się zabrać do domu wszystkie mieszkające tam zwierzęta. Zanim jednak zdecydujesz się przygarnąć zwierzaka, przygotuj się na przyjęcie go w domu i zaopatrz w miejsce do spania, pożywienie i przybory pielęgnacyjne. Twój nowy współlokator powinien być zaszczepiony i posiadać odpowiednie dokumenty. Z naszego Magazynu dowiesz się wszystkiego, co przydatne, by zmiana otoczenia przebiegła jak najsprawniej.

Magazyn o zwierzętach zooplus - jesteśmy dla Ciebie

Dzięki naszym wskazówkom będziesz wiedział, jak zareagować w każdej sytuacji. Często podróżujesz i zabierasz ze sobą swojego psa? Rozpatrz zakup odpowiedniego transportera, który zapewni mu bezpieczeństwo i prywatną przestrzeń, gdzie będzie czuł się swobodniej. Im mniej stresująca jest droga do celu, tym cały pobyt jest przyjemniejszy. Nasz zespół redakcyjny postara się swoimi wskazówkami ułatwić Ci codzienność z Twoim pupilem oraz podsunie pomysły na jej urozmaicenie. W Magazynie zooplus znajdziesz wyczerpujące informacje o zabawkach, treningach, pielęgnacji i żywieniu zwierząt oraz ciekawostki i nowinki ze świata zwierząt domowych.