ZOOLOVE DLA FUNDACJI POD PSIĄ GWIAZDĄ 1 listopada 2021

W listopadzie i w grudniu w programie zoolove uczestniczy Fundacja Pod Psią Gwiazdą, która prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kłodzku. W schronisku bezdomne zwierzaki znajdują bezpieczne schronienie i możliwość znalezienia dla nich nowego domu.

 ZOOPAKA W KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ 1 października 2021

W sierpniu ZOOPAKI pełne karmy i akcesoriów dla zwierząt trafiły do oddziałów TOZ w Węgrowie, Suwałkach, Płocku, Ząbkowicach Śląskich i Dzierżoniowie.

 FUNDACJA ZMIEŃMY ŚWIAT W ZOOLOVE 1 października 2021

W październiku w programie zoolove bierze udział Fundacja Zmieńmy Świat. Celem Tarnowskiej fundacji jest działalność charytatywna i edukacyjna, w zakresie: opieki i pomocy zwierzętom bezdomnym, porzuconym lub źle traktowanym.

 ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT W ZOOPLUS 30 września 2021

Co roku 4 października wszystkie zwierzęta mają swoje święto i obchodzą Światowy Dzień Zwierząt. zooplus jak zwykle włącza się w te obchody wspierając organizacje, które codziennie walczą o lepszy świat dla każdego zwierzaka.

 SCHRONISKO CIAPEK W PROGRAMIE ZOOLOVE 1 września 2021

We wrześniowym zoolove uczestniczy Schronisko Ciapek w Hajnówce, którego misją jest walka z bezdomnością zwierząt i poprawienie ich warunków bytowych. 

 KOLEJNE ODDZIAŁY TOZ OBDAROWANE! 16 sierpnia 2021

Kolejne oddziały TOZ otrzymały wsparcie w ramach programu ZOOPAKA. W lipcu ciężarówki z prezentami dotarły do Słupska, Włocławka, Radzionkowa, Zabrza i Konina.

 ZOOLOVE DLA FUNDACJI ROTTKA® POLSKA 27 lipca 2021

W sierpniowym zoolove uczestniczy Fundacja Rottka® Polska, której misją jest pomaganie potrzebującym zwierzakom, przede wszystkim psom rasy rottweiler.

 ZOOPAKA W 5 KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ 19 lipca 2021

Bytom, Jawor, Wronki, Elbląg, Olsztyn – w czerwcu do tamtejszych oddziałów TOZ dotarły ciężarówki z karmami i akcesoriami od zooplus w ramach programu ZOOPAKA.

 ZOOLOVE DLA FUNDACJI AUREA 29 czerwca 2021

W lipcu w programie charytatywnym zoolove bierze udział Fundacja Pomocy Goldenom AUREA. Organizacja troszczy się o los psów rasy Golden Retriever, które wymagają pomocy.

 ZOOLOVE W ZWIERZĘCEJ ARKADII 28 maja 2021

Przez cały czerwiec w programie zoolove bierze udział Fundacja Zwierzęca Arkadia, która na wiele sposobów walczy z bezdomnością zwierząt.

 PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH W PROGRAMIE ZOOLOVE 26 maja 2021

Dzięki klientom zooplus przekazaliśmy już ponad 500 000 pln w ramach programu charytatywnego zoolove potrzebującym zwierzakom w całej Polsce.

 KWIETNIOWA ZOOPAKA DLA TOZ 12 maja 2021

Gliwice, Bytom, Tarnów i Kiczarowo – do oddziałów TOZ w tych miastach dotarła w kwietniu zooplusowa ZOOPAKA, a w niej karmy i akcesoria dla potrzebujących zwierząt.

 OŚRODEK JELONKI W PROGRAMIE ZOOLOVE 28 kwietnia 2021

W maju w programie zoolove uczestniczy Ośrodek Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Jelonki. Jego misją jest pomaganie dzikim zwierzętom.

 MARZEC Z ZOOPAKĄ W TOZ 14 kwietnia 2021

W marcu do kolejnych pięciu oddziałów TOZ dotarły ciężarówki z karmami i akcesoriami przekazane od zooplus w ramach programu ZOOPAKA.

 PACZKA DLA ZWIERZACZKA INPOSTU I ZOOPLUS 6 kwietnia 2021

Od 7 do 21 kwietnia trwa akcja InPostu „Paczka dla zwierzaczka”, której partnerem jest zooplus.pl.

 ZOOLOVE DLA LEPSZEGO ŚWIATA 29 marca 2021

Do zoolove tym razem została zaproszona Fundacja Lepszy Świat z Cieszyna, która nie ogranicza się do pomagania potrzebującym zwierzętom, ale działa na rzecz całego środowiska naturalnego.

 MIAUKOT W MARCOWYM ZOOLOVE 15 marca 2021

W marcu do udziału w programie charytatywnym zoolove zaproszona została fundacja MiauKot. Klienci zooplus mogą wspierać potrzebujące zwierzęta z Bytomia i okolic.

 ZOOPAKA W 6 ODDZIAŁACH TOZ 12 marca 2021

Obdarowane oddziały TOZ dzielą się swoją radością i podkreślają, że regularna pomoc pozwala im na podnoszenie standardów wyżywienia oraz warunków bytowych podopiecznych.

 POCZĄTEK ROKU Z ZOOPAKĄ W ODDZIAŁACH TOZ 18 lutego 2021

Człuchów, Nowy Sącz, Olsztyn i Suwałki – w styczniu do tamtejszych oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dotarły transporty z karmami i akcesoriami od sklepu internetowego zooplus.

 PRZYSTANEK SCHRONISKO 10 lutego 2021

W lutym klienci sklepu zooplus mogą wspomagać kolejną organizację prozwierzęcą w ramach programu zoolove. Tym razem jest to fundacja Przystanek Schronisko z Katowic.

 GRUDNIOWA ZOOPAKA W TOZ 15 stycznia 2021

Tym razem ciężarówki z karmami i akcesoriami od zooplus dotarły do oddziałów TOZ w Głuszynku, Płocku, Radzionkowie i Węgrowie. Prezenty dla zwierzaków zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA.