Zaufanie dzięki wysokim standardom bezpieczeństwa

Podczas transferu danych posługujemy się systemem bezpieczeństwa SSL (Secure Socket Layer) w połączeniu z 128 bitowym szyfrem. Technika ta gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i jest stosowana przykładowo przez banki w celu zapewnienia ochrony danych w bankowości elektronicznej. Wszystkie oferowane przez nas sposoby płatności są chronione przez wyżej wymienione standardy bezpieczeństwa. Możecie Państwo rozpoznać, że Państwa dane zostały przekazane w postaci kodu dzięki symbolowi klucza lub zamka w dolnym pasku Państwa przeglądarki internetowej.

Bezpiecznie z zooplus

Nasza gwarancja bezpieczeństwa:

  • Nasze oprogramowanie, które oparte jest na standardzie Secure Socket Layer (SSL), koduje podczas zamówienia dane osobowe, takie jak nazwisko, adres, dane bankowe i numer karty kredytowej. Szyfr SSL jest wspomagany przez wiekszość przeglądarek. Państwa dane są przekazywane na nasz serwer w postaci kodu nieczytelnego dla osób trzecich.
  • W trakcie naszej całej działalności nigdy nie doszło do szkód klientów firmy zooplus, które by powstały na skutek nielegalnego korzystania z informacji bankowych lub kart kredytowych. Jeżeli jednak w trakcie zakupów na naszej stronie miałaby miejsce taka sytuacja i powstałyby szkody finansowe, instytucje wydające karty kredytowe ręczą w większości w przypadku każdej kwoty, która przekracza 200 PLN. Jeżeli Państwa bank odmówi rekompensaty szkód, nasza firma zobowiązuje się do jej pokrycia. Warunkiem jest jednak natychmiastowe zgłoszenie powstałej szkody bankowi lub instytucji wydającej kartę kredytową