Przystanek Schronisko – zoolove w Katowicach

Podopieczni fundacji Przystanek Schronisko (źródło: fundacja Przystanek Schronisko)

10 lutego 2021

Przez cały luty w programie charytatywnym zoolove uczestniczy fundacja Przystanek Schronisko. Jej misją jest walka z bezdomnością zwierząt domowych, poprawa warunków bytowych schroniszczaków, a także realizacja celów edukacyjnych na rzecz ochrony zwierząt.

W lutym klienci sklepu zooplus będą mogli pomagać kolejnej organizacji działającej na rzecz zwierząt w naszym kraju. Tym razem jest to fundacja Przystanek Schronisko z Katowic. Organizacja właśnie dołączyła do programu charytatywnego zoolove, co oznacza, że kiedy klient zooplus kupi dowolny produkt opatrzony logo zoolove, część wydanych na niego pieniędzy trafi właśnie do tej fundacji i zwierząt, którymi się opiekuje.

Fundacja Przystanek Schronisko została założona, aby pomagać zwierzętom znajdującym się w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. Fundacja niesie pomoc wszystkim zwierzakom, które trafiają do schroniska – najczęściej psom i kotom. Nierzadko są to zwierzaki wyrzucone przez swoich właścicieli, niechciane i niekochane.

Oprócz pomocy zwierzętom w miejscowym schronisku misją Przystanku Schronisko jest też prowadzenie i wspieranie działalności adopcyjnej zwierząt domowych, niesienie wszelkich form pomocy zwierzętom porzuconym i skrzywdzonym, a także przeprowadzanie akcji edukacyjnych związanych z ochroną zwierząt. To właśnie w tego typu działaniach pieniądze przekazane w ramach programu zoolove mogą wspomóc organizację.

Czym jest zoolove i jak można przekazać datek? zoolove to jeden z programów charytatywnych sklepu zooplus. Ideą programu jest pomoc różnym organizacjom działającym na rzecz zwierząt w Polsce. Obecnie grupy i fundacje dołączające do programu otrzymują przez cały miesiąc wsparcie finansowe. Pieniądze, które do nich trafiają, pochodzą ze sprzedaży produktów marki zoolove – na konto organizacji trafia 10% wartości sprzedaży netto każdego sprzedanego artykułu. Do tej pory klienci zooplus pomogli ponad dwudziestu organizacjom w kraju, łącznie przekazując im ponad 400 tysięcy złotych. Więcej informacji: TUTAJ.

Podopieczni fundacji Przystanek Schronisko (źródło: fundacja Przystanek Schronisko)

 GRUDNIOWA ZOOPAKA W TOZ15 stycznia 2021

Tym razem ciężarówki z karmami i akcesoriami od zooplus dotarły do oddziałów TOZ w Głuszynku, Płocku, Radzionkowie i Węgrowie. Prezenty dla zwierzaków zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA.

Przeczytaj >
 W GRUDNIU POMAGAMY PODWÓJNIE2 grudnia 2020

Do programu zoolove dołącza fundacja Cane Corso. Organizacja otrzyma aż 20% wartości sprzedaży netto produktów marki zoolove.

Przeczytaj >
Molly PODSUMOWANIE AKCJI ADOPCJA Z PLUSEM6 listopada 2020

Przez dwa ostatnie miesiące zooplus wspierał krakowskie adopciaki w ramach akcji Adopcja z plusem. Aż 100 zwierzaków, które opuściły mury krakowskiego Schroniska dla Zwierząt, otrzymało pakę prezentów od zooplus.

Przeczytaj >