ZOOLOVE DLA LEPSZEGO ŚWIATA 29 marca 2021

Do zoolove tym razem została zaproszona Fundacja Lepszy Świat z Cieszyna, która nie ogranicza się do pomagania potrzebującym zwierzętom, ale działa na rzecz całego środowiska naturalnego.

 MIAUKOT W MARCOWYM ZOOLOVE 15 marca 2021

W marcu do udziału w programie charytatywnym zoolove zaproszona została fundacja MiauKot. Klienci zooplus mogą wspierać potrzebujące zwierzęta z Bytomia i okolic.

 ZOOPAKA W 6 ODDZIAŁACH TOZ 12 marca 2021

Obdarowane oddziały TOZ dzielą się swoją radością i podkreślają, że regularna pomoc pozwala im na podnoszenie standardów wyżywienia oraz warunków bytowych podopiecznych.

 POCZĄTEK ROKU Z ZOOPAKĄ W ODDZIAŁACH TOZ 18 lutego 2021

Człuchów, Nowy Sącz, Olsztyn i Suwałki – w styczniu do tamtejszych oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dotarły transporty z karmami i akcesoriami od sklepu internetowego zooplus.

 PRZYSTANEK SCHRONISKO 10 lutego 2021

W lutym klienci sklepu zooplus mogą wspomagać kolejną organizację prozwierzęcą w ramach programu zoolove. Tym razem jest to fundacja Przystanek Schronisko z Katowic.

 GRUDNIOWA ZOOPAKA W TOZ 15 stycznia 2021

Tym razem ciężarówki z karmami i akcesoriami od zooplus dotarły do oddziałów TOZ w Głuszynku, Płocku, Radzionkowie i Węgrowie. Prezenty dla zwierzaków zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA.