zoolove dla Fundacji pod Psią Gwiazdą

zdjęcie: podopieczny Fundacji Pod Psią Gwiazdą 

1 listopada 2021 

W listopadzie i w grudniu w programie zoolove uczestniczy Fundacja Pod Psią Gwiazdą, która prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kłodzku. W schronisku bezdomne zwierzaki znajdują bezpieczne schronienie i możliwość znalezienia dla nich nowego domu.

Celem fundacji jest ochrona i pomoc bezdomnym jak i zaniedbanym przez ludzi zwierząt. Przejęte przez fundacje psy są pod stałą opieką lekarza weterynarii i mogą w bezpiecznych warunkach dochodzić do siebie w schronisku w Kłodzku lub w domach tymczasowych, aż do znalezienia dla nich nowego domu.

Dzięki dobrej woli wspaniałych wolontariuszy część zwierząt trzymana jest w domach tymczasowych, gdzie przechodzą proces adaptacji do nowego życia u boku człowieka. Jednak głównym celem fundacji jest znalezienie zwierzątom jak najszybciej domów stałych, żeby miały okazję zacząć nowe, szczęśliwe życie.

Czym jest zoolove? To jeden z programów charytatywnych sklepu zooplus. Ideą programu jest pomoc różnym organizacjom działającym na rzecz zwierząt w Polsce. Obecnie grupy i fundacje dołączające do programu otrzymują przez cały miesiąc wsparcie finansowe. Pieniądze, które do nich trafiają, pochodzą ze sprzedaży produktów marki zoolove – na konto organizacji trafia 10% wartości sprzedaży netto każdego sprzedanego artykułu. Do tej pory klienci zooplus pomogli ponad trzydziestu organizacjom w kraju, łącznie przekazując im ponad 500 tysięcy złotych. Więcej informacji: TUTAJ

Przeczytaj także

 ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT W ZOOPLUS30 września 2021

Co roku 4 października wszystkie zwierzęta mają swoje święto i obchodzą Światowy Dzień Zwierząt. zooplus jak zwykle włącza się w te obchody wspierając organizacje, które codziennie walczą o lepszy świat dla każdego zwierzaka.

Przeczytaj >
 FUNDACJA ZMIEŃMY ŚWIAT W ZOOLOVE1 października 2021

W październiku w programie zoolove bierze udział Fundacja Zmieńmy Świat. Celem Tarnowskiej fundacji jest działalność charytatywna i edukacyjna, w zakresie: opieki i pomocy zwierzętom bezdomnym, porzuconym lub źle traktowanym.

Przeczytaj >
 ZOOPAKA W KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ 1 października 2021

W sierpniu ZOOPAKI pełne karmy i akcesoriów dla zwierząt trafiły do oddziałów TOZ w Węgrowie, Suwałkach, Płocku, Ząbkowicach Śląskich i Dzierżoniowie.

Przeczytaj >