ZOOPAKA w pięciu kolejnych oddziałach TOZ

Ciężarówka z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

19 lipca 2021

Bytom, Jawor, Wronki, Elbląg, Olsztyn – w czerwcu do tamtejszych oddziałów TOZ dotarły ciężarówki z karmami, przysmakami i akcesoriami od zooplus. Prezenty dla potrzebujących zwierzaków zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA.

W czerwcu z magazynu zooplus wysłane zostały karmy i akcesoria dla podopiecznych kolejnych pięciu oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem obdarowane zostały potrzebujące zwierzaki z Bytomia (śląskie), Jawora (dolnośląskie), Wronek (wielkopolskie), Elbląga i Olsztyna (warmińsko-mazurskie).

„Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce po kolejny raz z całego serca dziękuje sklepowi internetowemu zooplus za okazaną szlachetność i wielkie serce w niesieniu pomocy dla zwierząt, tych małych i tych dużych.” – komentują działacze z oddziału w Olsztynie – „Dary zostały przekazane bezdomnym i maltretowanym zwierzętom, pomogły nakarmić wiele czworonożnych i skrzydlatych stworzeń, które bez tej pomocy nie poradziłyby sobie” – dodają.

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria, takie jak szelki, zabawki, legowiska, miski, koce i wiele innych.

Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu.

Więcej informacji o programie ZOOPAKA

Podopieczni z obdarowanych oddziałów TOZ z prezentami (źródło: TOZ)

 ZOOLOVE DLA FUNDACJI AUREA29 czerwca 2021

W lipcu w programie charytatywnym zoolove bierze udział Fundacja Pomocy Goldenom AUREA. Organizacja troszczy się o los psów rasy Golden Retriever, które wymagają pomocy.

Przeczytaj >
 PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH W PROGRAMIE ZOOLOVE26 maja 2021

Dzięki klientom zooplus przekazaliśmy już ponad 500 000 pln w ramach programu charytatywnego zoolove potrzebującym zwierzakom w całej Polsce.

Przeczytaj >
 POCZĄTEK ROKU Z ZOOPAKĄ W ODDZIAŁACH TOZ18 lutego 2021

Człuchów, Nowy Sącz, Olsztyn i Suwałki – w styczniu do tamtejszych oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dotarły transporty z karmami i akcesoriami od sklepu internetowego zooplus.

Przeczytaj >