Grudniowa ZOOPAKA w TOZ

Ciężarówka z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

15 stycznia 2021

Tym razem ciężarówki z karmami i akcesoriami od zooplus dotarły do oddziałów TOZ w Głuszynku, Płocku, Radzionkowie i Węgrowie. Prezenty dla potrzebujących zwierzaków zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA.

W grudniu z magazynu zooplus wysłane zostały prezenty dla podopiecznych kolejnych czterech oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem obdarowane zostały bezdomniaki z Głuszynka (kujawsko-pomorskie), Płocka i Węgrowa (mazowieckie), a także Radzionkowa (śląskie). Tamtejsze potrzebujące zwierzaki mogą teraz korzystać z nowych legowisk, drapaków, koców, szelek i zabawek oraz zajadać wysokiej jakości karmę i smakołyki.

Wolontariusze w oddziale w Głuszynku nie kryli radości z przekazanych przez zooplus podarunków, do tego akurat przed zbliżającymi się wielkimi krokami Świętami: „Pomoc ta jest nieoceniona i pozwala nam nieść ratunek w potrzebie naszym mniejszym braciom” – napisali na swoim fanpage’u na Facebooku. „Dziękujemy za karmę, żwirek i różne akcesoria dla bezdomnych zwierząt. Te wszystkie dary pozwolą na dalsze funkcjonowanie naszego Oddziału i pomogą nam wspierać zwierzęta, które jeszcze trafią pod naszą opiekę” – tak za grudniowe prezenty dziękował z kolei oddział w Płocku. Podobnie cieszą się pracownicy oddziałów w Węgrowie i Radzionkowie. Podkreślają, że dzięki podarunkom potrzebujące zwierzęta na dłuższy czas będą zaopatrzone w dobrej jakości karmę oraz artykuły zoologiczne niezbędne do godnego życia – „Jest to dla nas ogromna pomoc. Będziemy mogli dzięki niej zapewnić naszym podopiecznym karmę, legowiska, drapaki i inne akcesoria” – dochodzą do nas radosne wieści z Węgrowa.

Wszystkie podarunki, które trafiają co miesiąc do potrzebujących zwierząt, są przekazywane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Więcej informacji: TUTAJ

Podopieczni obdarowanych oddziałów TOZ z prezentami przekazanymi przez zooplus w ramach programu ZOOPAKA (źródło: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami)

ciężarówka z prezentami od zooplus dla TOZZOOPAKA NA POMORZU10 września 2020

Człuchów, Kiczarowo, Sopot i Świdwin – w sierpniu to tam trafiły transporty z karmami i akcesoriami dla podopiecznych TOZ. Pomoc nadeszła w ramach programu ZOOPAKA.

Przeczytaj >
Molly PODSUMOWANIE AKCJI ADOPCJA Z PLUSEM6 listopada 2020

Przez dwa ostatnie miesiące zooplus wspierał krakowskie adopciaki w ramach akcji Adopcja z plusem. Aż 100 zwierzaków, które opuściły mury krakowskiego Schroniska dla Zwierząt, otrzymało pakę prezentów od zooplus.

Przeczytaj >
 W GRUDNIU POMAGAMY PODWÓJNIE2 grudnia 2020

Do programu zoolove dołącza fundacja Cane Corso. Organizacja otrzyma aż 20% wartości sprzedaży netto produktów marki zoolove.

Przeczytaj >