Kolejne oddziały TOZ obdarowane!

zdjęcie: ciężarówka z prezentami od zooplus w oddziale TOZ w Koninie (źródło: TOZ)

16 sierpnia 2021

Kolejne oddziały Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami otrzymały wsparcie w ramach programu ZOOPAKA. W lipcu ciężarówki z prezentami od zooplus dotarły do Słupska, Włocławka, Radzionkowa, Zabrza i Konina.

Ciężarówki z prezentami wyjechały z magazynów zooplus, aby dotrzeć do potrzebujących zwierząt w różnych zakątkach Polski. Tym razem trafiły do oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Słupsku, Włocławku, Radzionkowie, Zabrzu i Koninie. Potrzebujące zwierzaki mogą cieszyć się tam z nowych zabawek, legowisk, akcesoriów pielęgnacyjnych oraz wysokiej jakości karm i smakołyków.

„Te podarunki pozwalają nam lepiej wyposażyć pomieszczenia, w których przebywają nasze zwierzęta. Dzięki programowi ZOOPAKA odżywiają się najlepszymi karmami” – mówią wolontariusze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie. Także Oddział Radzionków przekazuje podziękowania za dary, dzięki którym tamtejsze zwierzęta na dłuższy czas będą zaopatrzone w karmę oraz artykuły zoologiczne niezbędne do godnego życia.

Wysokiej jakości karmy mokre i suche, akcesoria oraz środki higieniczne trafiły również do oddziału TOZ we Włocławku: „Pomoc i otwarte serca są ogromnym wsparciem w utrzymaniu zwierząt porzuconych i pokrzywdzonych przez człowieka, które znajdują się pod naszą opieką” – komentują wolontariusze z Włocławka. „Nasze psy i koty będą miały pełne brzuszki, wygodne posłanka, zabawki oraz mnóstwo innych fajnych i przydatnych rzeczy!” – dodają działacze ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Psitulmnie” w Zabrzu, prowadzonego przez Towarzystwo Opieki nas Zwierzętami.

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Dotychczas ciężarówki z prezentami wyjechały z magazynów zooplus już setki razy. Więcej informacji: TUTAJ

Podopieczni obdarownych oddziałów TOZ z podarunkami od zooplus (źródło: TOZ)

 ZOOLOVE DLA FUNDACJI ROTTKA® POLSKA27 lipca 2021

W sierpniowym zoolove uczestniczy Fundacja Rottka® Polska, której misją jest pomaganie potrzebującym zwierzakom, przede wszystkim psom rasy rottweiler.

Przeczytaj >
 ZOOLOVE W ZWIERZĘCEJ ARKADII28 maja 2021

Przez cały czerwiec w programie zoolove bierze udział Fundacja Zwierzęca Arkadia, która na wiele sposobów walczy z bezdomnością zwierząt.

Przeczytaj >
 PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH W PROGRAMIE ZOOLOVE26 maja 2021

Dzięki klientom zooplus przekazaliśmy już ponad 500 000 pln w ramach programu charytatywnego zoolove potrzebującym zwierzakom w całej Polsce.

Przeczytaj >