ZOOPAKA dotarła do kolejnych odzdziałów TOZ

Źródło zdjęcia: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

1 października 2021

W sierpniu ZOOPAKI pełne karmy i akcesoriów dla zwierząt trafiły do oddziałów TOZ w Węgrowie, Suwałkach, Płocku, Ząbkowicach Śląskich i Dzierżoniowie.

W sierpniu, jak co miesiąc, do oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w całej Polsce trafiły ZOOPAKI wypełnione dobrociami dla potrzebujących zwierząt. Nie zabrakło w nich zarówno karmy jak i akcesoriów, które bardzo przydają się w schroniskach i domach tymczasowych.

,,Dzięki tej pomocy jesteśmy w stanie na wysokim poziomie zaopiekować się wolnożyjącymi kotami, psami, jeżami i innymi zwierzętami potrzebującym naszej pomocy, zwłaszcza wobec zbliżającej się zimy!” – mówią wolontariusze z TOZ w Dzierżonowie

Oddziały zostały zaopatrzone w potrzebne rzeczy, które sprawią, że życie zwierzaków pod ich opieką będzie jeszcze bardziej komfortowe - ,,Nasze suwalskie Kotozy, w którym przebywa ponad 70 kocich podopiecznych, został zaopatrzony w legowiska, zabawki oraz żwirki i karmę. Kilkanaście domów tymczasowych, które opiekują się kilkudziesięcioma kotami również otrzymało ogromną pomoc” – mówią wolontariusze Suwalskiego oddziału TOZ.

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Dotychczas ciężarówki z prezentami wyjechały z magazynów zooplus już ponad sto razy. Więcej informacji: TUTAJ

Podopieczni z obdarowanych oddziałów TOZ z prezentami (źródło: TOZ)

Przeczytaj także

 KWIETNIOWA ZOOPAKA DLA TOZ12 maja 2021

Gliwice, Bytom, Tarnów i Kiczarowo – do oddziałów TOZ w tych miastach dotarła w kwietniu zooplusowa ZOOPAKA, a w niej karmy i akcesoria dla potrzebujących zwierząt.

Przeczytaj >
 ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT W ZOOPLUS30 września 2021

Co roku 4 października wszystkie zwierzęta mają swoje święto i obchodzą Światowy Dzień Zwierząt. zooplus jak zwykle włącza się w te obchody wspierając organizacje, które codziennie walczą o lepszy świat dla każdego zwierzaka.

Przeczytaj >
 ZOOLOVE DLA FUNDACJI AUREA29 czerwca 2021

W lipcu w programie charytatywnym zoolove bierze udział Fundacja Pomocy Goldenom AUREA. Organizacja troszczy się o los psów rasy Golden Retriever, które wymagają pomocy.

Przeczytaj >