Kwietniowa ZOOPAKA dla TOZ

Ciężarówka z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

12 maja 2021

Gliwice, Bytom, Tarnów i Kiczarowo – do oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w tych miastach dotarła ZOOPAKA od zooplus, a w niej karmy i akcesoria dla potrzebujących zwierząt.

W kwietniu zooplus, jak co miesiąc, przekazał podarunki dla podopiecznych różnych oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem obdarowane zostały zwierzaki z oddziałów w Gliwicach, Bytomiu, Tarnowie i Kiczarowie. Tamtejsze zwierzaki mogą od teraz korzystać z nowych legowisk, koców, szelek i zabawek oraz zajadać wysokiej jakości karmę i przysmaczki.

Obdarowane oddziały zachwyciły się ilością, jakością i doborem karmy i akcesoriów: „Po raz kolejny nasz magazyn zapełnił się karmą suchą i mokrą wysokiej jakości, zarówno dla psów jak i kotów, w każdej grupie wiekowej. Szczeniak czy senior, kociak czy dorosły kot, dla każdego znajdzie się coś dobrego” – mówią wolontariusze schroniska TOZ w Kiczarowie.

Z kolei przedstawiciele Oddziału TOZ w Gliwicach podkreślają, że w dobie pandemii każda pomoc liczy się podwójnie: „Wspieramy około dwieście zwierzaków. Borykamy się z pozyskiwaniem funduszy na leczenie i karmienie, co zwłaszcza w dobie pandemii nie jest łatwe, gdy więzi społeczne i kontakty są mocno ograniczone, a więc pomoc od zooplus jest dla nas teraz szczególnie ważna” – mówią.

Oddziały otrzymały różnego rodzaju akcesoria, takie jak szelki, smycze i obroże, które ułatwiają codzienną pracę, a także zabawki i przysmaki, które umilają zwierzakom pobyt w schroniskach. „To wszystko pozwala nam spokojnie działać dla tych najbardziej potrzebujących” – dodaje oddział TOZ w Tarnowie, którego podopieczni również dostali przede wszystkim wysokiej jakości karmę i żwirek, ale również m. in. transportery, legowiska, smycze i zabawki.

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Dotychczas ciężarówki z prezentami wyjechały z magazynów zooplus już ponad sto razy. Więcej informacji: TUTAJ

Podopieczni TOZ z prezentami od zooplus przekazanymi w ramach programu charytatywnego ZOOPAKA (źródło: TOZ)

 PACZKA DLA ZWIERZACZKA INPOSTU I ZOOPLUS6 kwietnia 2021

Od 7 do 21 kwietnia trwa akcja InPostu „Paczka dla zwierzaczka”, której partnerem jest zooplus.pl.

Przeczytaj >
 ZOOPAKA W 6 ODDZIAŁACH TOZ12 marca 2021

Obdarowane oddziały TOZ dzielą się swoją radością i podkreślają, że regularna pomoc pozwala im na podnoszenie standardów wyżywienia oraz warunków bytowych podopiecznych.

Przeczytaj >
 PRZYSTANEK SCHRONISKO 10 lutego 2021

W lutym klienci sklepu zooplus mogą wspomagać kolejną organizację prozwierzęcą w ramach programu zoolove. Tym razem jest to fundacja Przystanek Schronisko z Katowic.

Przeczytaj >