Marzec z ZOOPAKĄ w TOZ

Prezenty dla oddziałów TOZ od zooplus (źródło: TOZ)

14 kwietnia 2021

W marcu do kolejnych pięciu oddziałów TOZ dotarły ciężarówki z karmami i akcesoriami przekazane od zooplus w ramach programu ZOOPAKA. Prezenty tym razem trafiły do potrzebujących zwierzaków w Kaliszu, Lubiniu, Miliczu, Opolu i Przylasku.

W marcu, jak co miesiąc, zooplus wysłał podarunki dla podopiecznych różnych oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem obdarowane zostały potrzebujące zwierzęta z Kalisza (wielkopolskie), Opola (opolskie), Lubina, Milicza i Przylasku (dolnośląskie). Wśród podarunków znalazły się wysokiej jakości karmy, przysmaki, żwirki oraz akcesoria, takie jak szelki, zabawki, legowiska, kuwety i drapaki.

Pracownicy oddziałów w Kaliszu i Lubiniu podkreślają, że tego rodzaju pomoc pozwala na dalsze działanie placówek oraz poprawę życia wielu zwierząt w nich przebywających. Wolontariusze ze schroniska TOZ w Miliczu dzielą się radością z dostarczonych pokarmów i niezbędnego wyposażenia: „Dzięki tej ZOOPACE nasi podopieczni, a jest ich obecnie prawie 70, są zabezpieczeni na kilka miesięcy. Takie wsparcie bardzo nas cieszy, ponieważ środki pieniężne, które udało nam się pozyskać z darowizn, mogą być przekazane wyłącznie na leczenie i kastracje.

W oddziale w Przylasku także podkreśla się, jak dużym wsparciem jest regularna pomoc, przede wszystkim w postaci wysokiej jakości karm suchych i mokrych dla psów i kotów – „Wszystkie nasze zwierzęta wymagające podawania specjalistycznego jedzenia cieszą się z pełnych brzuszków” – mówią wolontariusze. Wszystkie wymienione oddziały otrzymały również przydatne akcesoria, takie jak zapasy żwirku, transportery, legowiska, szelki, smycze, zabawki i ubranka.

Wszystkie podarunki zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat. Więcej informacji: TUTAJ

Podopieczni obdarowanych oddziałów TOZ z prezentami przekazanymi w ramach programu ZOOPAKA (źródło: TOZ)

 PACZKA DLA ZWIERZACZKA INPOSTU I ZOOPLUS6 kwietnia 2021

Od 7 do 21 kwietnia trwa akcja InPostu „Paczka dla zwierzaczka”, której partnerem jest zooplus.pl.

Przeczytaj >
 ZOOPAKA W 6 ODDZIAŁACH TOZ12 marca 2021

Obdarowane oddziały TOZ dzielą się swoją radością i podkreślają, że regularna pomoc pozwala im na podnoszenie standardów wyżywienia oraz warunków bytowych podopiecznych.

Przeczytaj >
 PRZYSTANEK SCHRONISKO 10 lutego 2021

W lutym klienci sklepu zooplus mogą wspomagać kolejną organizację prozwierzęcą w ramach programu zoolove. Tym razem jest to fundacja Przystanek Schronisko z Katowic.

Przeczytaj >