ZOOPAKA W KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ

zdjęcie: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami 

W styczniu, jak co miesiąc, kolejne ciężarówki wyładowane prezentami dla zwierzaków dotarły do 6 oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem karma i akcesoria dotarły do Gliwic, Płocka, Milicza, Słupska, Konina i Wrocławia. 

,,Dzięki karmie i akcesoriom dla zwierząt, które wystarczą nam na kilka miesięcy działania będziemy mogli więcej pieniędzy przeznaczyć na kastracje zwierząt oraz specjalistyczne leczenie, którego potrzebują nasi podopieczni" - mówia pracownicy schroniska TOZ w Miliczu. 

Wrocławskie schronisko szczególnie cieszy się z akcesoriów dla kotów, które teraz przez długi czas będą mieć zapewnioną rozrywkę : ,,Prezenty sprawiły bardzo dużo radości naszym zwierzakom. Cennym prezentem są legowiska, rozmaitego fasonu drapaki dla kotów oraz cała paleta zabawek i akcesoriów umilających pobyt w kociarni." 

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Dotychczas ciężarówki z prezentami wyjechały z magazynów zooplus już ponad sto razy. Więcej informacji: TUTAJ


 ZOOLOVE DLA FUNDACJI FOR ANIMALS1 lutego 2022

W styczniu w programie zoolove uczestniczy Fundacja For Animals, która od lat prowadzi cykliczne akcje sterylizacji oraz edukuje najmłodszych. Pod jej opieką znajdują się również bezdomne zwierzęta, które czekają na swój dom. 

 ZOOLOVE DLA HOSPICJUM DLA KOTÓW 5 stycznia 2021

W styczniu w programie zoolove uczestniczy Hospicjum Dla Kotów Bezdomnych, które opiekuje się często najcięższymi przypadkami. W Hospicjum starsze i schorowane koty mogą zaznać prawdziwej miłości i troski ze strony człowieka. 

 ZOOPAKA W KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ 1 października 2021

W sierpniu ZOOPAKI pełne karmy i akcesoriów dla zwierząt trafiły do oddziałów TOZ w Węgrowie, Suwałkach, Płocku, Ząbkowicach Śląskich i Dzierżoniowie.