ZOOPAKA W KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ

zdjęcie: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami 

W styczniu, jak co miesiąc, kolejne ciężarówki wyładowane prezentami dla zwierzaków dotarły do 6 oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem karma i akcesoria dotarły do Gliwic, Płocka, Milicza, Słupska, Konina i Wrocławia. 

,,Dzięki karmie i akcesoriom dla zwierząt, które wystarczą nam na kilka miesięcy działania będziemy mogli więcej pieniędzy przeznaczyć na kastracje zwierząt oraz specjalistyczne leczenie, którego potrzebują nasi podopieczni" - mówia pracownicy schroniska TOZ w Miliczu. 

Wrocławskie schronisko szczególnie cieszy się z akcesoriów dla kotów, które teraz przez długi czas będą mieć zapewnioną rozrywkę : ,,Prezenty sprawiły bardzo dużo radości naszym zwierzakom. Cennym prezentem są legowiska, rozmaitego fasonu drapaki dla kotów oraz cała paleta zabawek i akcesoriów umilających pobyt w kociarni." 

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Dotychczas ciężarówki z prezentami wyjechały z magazynów zooplus już ponad sto razy. Więcej informacji: TUTAJ


 ZOOLOVE DLA FUNDACJI FOR ANIMALS1 lutego 2022

W styczniu w programie zoolove uczestniczy Fundacja For Animals, która od lat prowadzi cykliczne akcje sterylizacji oraz edukuje najmłodszych. Pod jej opieką znajdują się również bezdomne zwierzęta, które czekają na swój dom. 

Przeczytaj >
 ZOOLOVE DLA HOSPICJUM DLA KOTÓW 5 stycznia 2021

W styczniu w programie zoolove uczestniczy Hospicjum Dla Kotów Bezdomnych, które opiekuje się często najcięższymi przypadkami. W Hospicjum starsze i schorowane koty mogą zaznać prawdziwej miłości i troski ze strony człowieka. 

Przeczytaj >
 ZOOPAKA W KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ 1 października 2021

W sierpniu ZOOPAKI pełne karmy i akcesoriów dla zwierząt trafiły do oddziałów TOZ w Węgrowie, Suwałkach, Płocku, Ząbkowicach Śląskich i Dzierżoniowie.

Przeczytaj >