ZOOPAKA w 6 oddziałach TOZ

Prezenty dla oddziałów TOZ od zooplus (źródło: TOZ)

12 marca 2021

Bytom, Jarocin, Słupsk, Dzierżoniów, Świdnica i Ząbkowice Śląskie – to tam, do kolejnych sześciu oddziałów TOZ, dotarły ciężarówki z karmami i akcesoriami od zooplus. Prezenty dla potrzebujących zwierzaków zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA.

W lutym zooplus po raz kolejny wysłał podarunki dla podopiecznych różnych oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem obdarowane zostały potrzebujące zwierzęta z Bytomia (śląskie), Jarocina (wielkopolskie), Słupska (pomorskie), Dzierżoniowa, Świdnicy i Ząbkowic Śląskich (dolnośląskie). Wśród podarunków znalazły się wysokiej jakości karmy, przysmaki oraz akcesoria, takie jak szelki, zabawki, legowiska, kuwety i drapaki.

Obdarowane oddziały dzielą się swoją radością i podkreślają, że regularna pomoc pozwala im na podnoszenie standardów wyżywienia oraz warunków bytowych podopiecznych. „Nasze zwierzęta będą mogły wygodnie spać w nowych legowiskach, bawić się zabawkami oraz być bezpiecznie transportowane do lecznic i nowych domów” – donoszą wolontariusze Oddziału TOZ w Bytomiu.

Oddział TOZ w Ząbkowicach Śląskich otrzymane karmy dla psów i kotów, żwirki, legowiska, transportery i inne akcesoria rozwozi już do domów tymczasowych. Przedstawiciele oddziału w Dzierżoniowie przekazali natomiast takie wspaniałe wieści: „To nieoceniona pomoc i trzeba zaznaczyć, że na wysokim poziomie! Dzięki ZOOPACE panie karmiące koty działkowe otrzymują dodatkowo witaminy i smaczki dla swoich „działkowców” […]. Wolnożyjące koty karmione są wysokowartościową karmą, a wszystkie zwierzęta adoptowane otrzymują od wyprawkę (smycze, legowiska a nawet ubranka)".

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Więcej informacji: TUTAJ

Podopieczni oddziału TOZ w Jarocinie z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

Podopieczni oddziału TOZ w Bytomiu z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

Podopieczni oddziału TOZ w Dzierżoniowie z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

Podopieczni oddziału TOZ w Słupsku z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

Podopieczni oddziału TOZ w Świdnicy z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

Podopieczni oddziału TOZ w Ząbkowicach Śląskich z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

 POCZĄTEK ROKU Z ZOOPAKĄ W ODDZIAŁACH TOZ18 lutego 2021

Człuchów, Nowy Sącz, Olsztyn i Suwałki – w styczniu do tamtejszych oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dotarły transporty z karmami i akcesoriami od sklepu internetowego zooplus.

Przeczytaj >
 PRZYSTANEK SCHRONISKO 10 lutego 2021

W lutym klienci sklepu zooplus mogą wspomagać kolejną organizację prozwierzęcą w ramach programu zoolove. Tym razem jest to fundacja Przystanek Schronisko z Katowic.

Przeczytaj >
 W GRUDNIU POMAGAMY PODWÓJNIE2 grudnia 2020

Do programu zoolove dołącza fundacja Cane Corso. Organizacja otrzyma aż 20% wartości sprzedaży netto produktów marki zoolove.

Przeczytaj >