Koszyk

Suplementy na zęby psa

Tak samo jak my, psy również potrzebują opieki stomatologicznej! Bardzo ważne jest, aby zadbać o ich płytkę nazębną. Niestety, powstawanie kamienia nazębnego może doprowadzić do cofania się dziąseł, a ostatecznie do utraty zębów.

Tutaj znajdziesz zarówno karmę jak i zdrowe, dentystyczne przekąski dla psów i zabawki do żucia, które sprawią, że zęby Twojego psa będą mocne i białe.

1 - 44 z 44 wyników
1 - 44 z 44 wyników
1 - 44 z 44 wyników
product items have been changed
2 opcji
31,96 zł
127,84 zł / kg
30,36 zł
Pusto
zooplus ABOnament
3 opcji

Twoje korzyści

Aktywuj zooplus ABOnament i zaoszczędź 15% przy pierwszym zamówieniu a 5% przy każdym kolejnym!
20 zł na pierwsze zamówienie w aplikacji
Marki zooplus Originals – świetna jakość w najlepszej cenie
3 opcji
67,96 zł
303,40 zł / kg
64,56 zł
Pusto: 3.7/5(46)
zooplus ABOnament
3 opcji
69,96 zł
496,16 zł / kg
66,46 zł
Pusto: 3.7/5(46)
zooplus ABOnament
3 opcji
69,96 zł
496,16 zł / kg
66,46 zł
Pusto: 3.7/5(46)
zooplus ABOnament
3 opcji
2 opcji
-9.2%
pojedynczo
53,92 zł
48,96 zł
61,20 zł / kg
46,51 zł
Pusto: 4.1/5(8)
zooplus ABOnament
2 opcji
26,96 zł
67,40 zł / kg
25,61 zł
Pusto: 4.1/5(8)
zooplus ABOnament
3 opcji
-4.38%
pojedynczo
135,92 zł
129,96 zł
1 083,00 zł / kg
Pusto: 4.2/5(87)
25,96 zł
519,20 zł / kg
Pusto: 4.5/5(2)
2 opcji
-7.76%
pojedynczo
63,92 zł
58,96 zł
117,92 zł / kg
56,01 zł
Pusto
zooplus ABOnament
-4.97%
pojedynczo
119,92 zł
113,96 zł
227,92 zł / l
Pusto: 5/5(6)
2 opcji
21,96 zł
337,84 zł / kg
20,86 zł
Pusto: 1.5/5(2)
zooplus ABOnament
6 opcji
2 opcji
-9.02%
pojedynczo
43,92 zł
39,96 zł
307,40 zł / kg
37,96 zł
Pusto: 1.5/5(2)
zooplus ABOnament
2 opcji
6 opcji
Nowość
Grau Dental Care - 100 g
2 opcji
61,96 zł
619,60 zł / kg
58,86 zł
Pusto: 5/5(1)
zooplus ABOnament
55,96 zł
447,68 zł / l
Pusto: 3/5(7)
6 opcji
72,96 zł
405,32 zł / kg
Pusto
2 opcji
-6.61%
pojedynczo
165,92 zł
154,96 zł
774,80 zł / kg
Pusto: 3.8/5(4)
6 opcji
Nowość
Grau Dental Care - 2 x 100 g
2 opcji
-4%
pojedynczo
123,92 zł
118,96 zł
594,80 zł / kg
113,01 zł
Pusto: 5/5(1)
zooplus ABOnament
63,96 zł
426,40 zł / kg
Pusto: 3.3/5(3)
8 opcji
83,96 zł
69,96 zł / kg
Pusto: 5/5(1)
-3.08%
pojedynczo
255,84 zł
247,96 zł
413,28 zł / kg
Pusto: 3.3/5(3)
-2.31%
pojedynczo
127,92 zł
124,96 zł
416,52 zł / kg
Pusto: 3.3/5(3)
8 opcji
-5.42%
pojedynczo
109,92 zł
103,96 zł
341,96 zł / kg
Pusto: 3.2/5(14)
8 opcji
-3.77%
pojedynczo
157,92 zł
151,96 zł
170,76 zł / kg
Pusto: 3.2/5(14)
8 opcji
-5.05%
pojedynczo
117,92 zł
111,96 zł
223,92 zł / l
Pusto
136,96 zł
130,11 zł
Pusto: 2/5(5)
zooplus ABOnament
143,96 zł
479,88 zł / kg
136,76 zł
Pusto: 5/5(1)
zooplus ABOnament
Produkt wyprzedany
Produkt wyprzedany
6 opcji
Produkt wyprzedany
6 opcji
Produkt wyprzedany