Koszyk

Hokamix dla psów

Hokamix firmy GRAU jest naturalnym suplementem diety dla psów, którego skład opiera się na mieszance różnych ziół i minerałów. Produkt ten może wspierać dobre samopoczucie psa w różnoraki sposób. Jego celem jest zapewnienie optymalnego dostarczenia wszystkich ważnych składników odżywczych. Znajdź teraz odpowiedni wariant Hokamix oraz inne dodatki do karmy w sklepie zooplus! 

1 - 48 z 59 wyników
1 - 48 z 59 wyników
1 - 48 z 59 wyników
product items have been changed
2 opcji
-9.2%
pojedynczo
53,92 zł
48,96 zł
61,20 zł / kg
46,51 zł
Pusto: 4.1/5(8)
zooplus ABOnament
2 opcji
26,96 zł
67,40 zł / kg
25,61 zł
Pusto: 4.1/5(8)
zooplus ABOnament

Twoje korzyści

Aktywuj zooplus ABOnament i zaoszczędź 15% przy pierwszym zamówieniu a 5% przy każdym kolejnym!
20 zł na pierwsze zamówienie w aplikacji
Marki zooplus Originals – świetna jakość w najlepszej cenie
4 opcji
89,96 zł
179,92 zł / kg
85,46 zł
Pusto: 4.5/5(752)
zooplus ABOnament
4 opcji
121,96 zł
121,96 zł / kg
115,86 zł
Pusto: 4.5/5(752)
zooplus ABOnament
4 opcji
-2.44%
pojedynczo
243,92 zł
237,96 zł
119,00 zł / kg
226,06 zł
Pusto: 4.5/5(752)
zooplus ABOnament
61,96 zł
590,08 zł / kg
58,86 zł
Pusto: 3.8/5(14)
zooplus ABOnament
4 opcji
344,96 zł
138,00 zł / kg
327,71 zł
Pusto: 4.5/5(752)
zooplus ABOnament
3 opcji
56,96 zł
142,40 zł / kg
Pusto: 4.8/5(16)
42,96 zł
107,40 zł / kg
40,81 zł
Pusto: 4.8/5(9)
zooplus ABOnament
58,96 zł
196,52 zł / kg
Pusto: 4.3/5(6)
Nowość
Grau Collagen Complex - 500 g
2 opcji
99,96 zł
199,92 zł / kg
94,96 zł
Pusto
zooplus ABOnament
Nowość
Grau Dental Care - 100 g
2 opcji
61,96 zł
619,60 zł / kg
58,86 zł
Pusto: 5/5(1)
zooplus ABOnament
3 opcji
3 opcji
-1.51%
pojedynczo
395,92 zł
389,96 zł
389,96 zł / l
Pusto: 4.4/5(453)
-5.05%
pojedynczo
117,92 zł
111,96 zł
186,60 zł / kg
Pusto: 4.3/5(6)
Nowość
Grau Dental Care - 2 x 100 g
2 opcji
-4%
pojedynczo
123,92 zł
118,96 zł
594,80 zł / kg
113,01 zł
Pusto: 5/5(1)
zooplus ABOnament
Nowość
Grau Collagen Complex - 2 x 500 g
2 opcji
-2.98%
pojedynczo
199,92 zł
193,96 zł
193,96 zł / kg
184,26 zł
Pusto
zooplus ABOnament
Nowość
Grau Iron Balance - 600 g
2 opcji
73,96 zł
123,28 zł / kg
70,26 zł
Pusto
zooplus ABOnament
2 opcji
43,96 zł
87,92 zł / kg
Pusto
2 opcji
-6.78%
pojedynczo
87,92 zł
81,96 zł
81,96 zł / kg
Pusto
Nowość
Grau Liver Care - 225 g
2 opcji
44,96 zł
199,84 zł / kg
42,71 zł
Pusto
zooplus ABOnament
86,96 zł
347,84 zł / l
82,61 zł
Pusto: 4.3/5(6)
zooplus ABOnament
Nowość
Grau Iron Balance - 2 x 600 g
2 opcji
-4.03%
pojedynczo
147,92 zł
141,96 zł
118,32 zł / kg
134,86 zł
Pusto
zooplus ABOnament
Nowość
Grau Vitamin Booster - 60 tabletek
92,96 zł
140,84 zł / kg
88,31 zł
Pusto
zooplus ABOnament
Nowość
Grau Hokamix Mobility Booster Snack Sensitive - 800 g
2 opcji
102,96 zł
128,72 zł / kg
Pusto
Nowość
Grau Liver Care - 2 x 225 g
2 opcji
-6.63%
pojedynczo
89,92 zł
83,96 zł
186,56 zł / kg
79,76 zł
Pusto
zooplus ABOnament
zooplus poleca
6 opcji
-4.45%
pojedynczo
133,92 zł
127,96 zł
79,96 zł / kg
Pusto: 4.4/5(163)
zooplus poleca
6 opcji
-4.45%
pojedynczo
133,92 zł
127,96 zł
79,96 zł / kg
Pusto: 4.4/5(163)
zooplus poleca
6 opcji
zooplus poleca
6 opcji
42,96 zł
40,81 zł
Pusto: 3.8/5(11)
zooplus ABOnament
Nowość
Grau Hokamix Mobility Booster Snack Sensitive - 2 x 800 g
2 opcji
-2.89%
pojedynczo
205,92 zł
199,96 zł
124,96 zł / kg
Pusto
2 opcji
2 opcji
-1.51%
pojedynczo
459,92 zł
452,96 zł
301,96 zł / kg
Pusto: 4.5/5(47)
zooplus poleca
2 opcji
332,96 zł
133,20 zł / kg
316,31 zł
Pusto: 4.6/5(265)
zooplus ABOnament
zooplus poleca
2 opcji
143,96 zł
179,96 zł / kg
136,76 zł
Pusto: 4.6/5(265)
zooplus ABOnament
2 opcji
61,96 zł
77,44 zł / kg
Pusto
Nowość
GRAU olej z czarnuszki dla psów - 100 ml
2 opcji
36,96 zł
369,60 zł / l
35,11 zł
Pusto
zooplus ABOnament
Nowość
GRAU olej z czarnuszki dla psów - 2 x 100 ml
2 opcji
-6.71%
pojedynczo
73,92 zł
68,96 zł
344,80 zł / l
65,51 zł
Pusto
zooplus ABOnament
2 opcji
-4.81%
pojedynczo
123,92 zł
117,96 zł
73,72 zł / kg
Pusto
Nowość
Grau proszek z małży zielonowargowej - 170 g
2 opcji
104,96 zł
617,40 zł / kg
99,71 zł
Pusto
zooplus ABOnament
Nowość
Grau Weight Care - 2 x 600 g
2 opcji
-3.77%
pojedynczo
157,92 zł
151,96 zł
126,64 zł / kg
144,36 zł
Pusto
zooplus ABOnament
Nowość
GRAU Plus diabelski Pazur dla psów - 2 x 250 g
2 opcji
-2.98%
pojedynczo
199,92 zł
193,96 zł
387,92 zł / kg
184,26 zł
Pusto
zooplus ABOnament
Nowość
GRAU Hokamix Mobility Booster Snack dla psów - 2 x 800 g
2 opcji
-2.89%
pojedynczo
205,92 zł
199,96 zł
124,96 zł / kg
Pusto
4 opcji
-1.93%
pojedynczo
359,92 zł
352,96 zł
504,24 zł / kg
335,31 zł
Pusto: 4.6/5(80)
zooplus ABOnament
Nowość
Grau Agility Booster - 2 x 350 g
2 opcji
-1.5%
pojedynczo
397,92 zł
391,96 zł
559,96 zł / kg
372,36 zł
Pusto
zooplus ABOnament
4 opcji
-0.84%
pojedynczo
589,92 zł
584,96 zł
389,96 zł / kg
555,71 zł
Pusto: 4.6/5(80)
zooplus ABOnament

Lekarka weterynarii Franziska G. wyjaśnia: Hokamix dla psów 

lek. wet. Franziska G. ze swoim psem

„Suplementy diety mogą stanowić uzupełnienie codziennej diety psa i poprawić jego zdrowie, w szczególności w razie choroby. Jednak w szczególnych okresach życia, np. w czasie dorastania lub w ciąży, dostarczanie odpowiednio dobranych składników odżywczych w ramach suplementacji diety może okazać się bardzo pomocne. Aby mieć możliwość skorzystania ze wszystkich zalet i uniknięcia ewentualnych skutków ubocznych, dodatki do karmy należy podawać wyłącznie w sposób ukierunkowany oraz po konsultacji z lekarzem weterynarii.

Wśród właścicieli psów bardzo popularne są suplementy diety zawierające w swoim składzie naturalne składniki, np. zioła. Znanym suplementem roślinnym dla psów jest Hokamix, który składa się z 30 wyselekcjonowanych ziół pozytywnie wpływających na zdrowie psów. Hokamix (HOKAMIX30 Classic) w szczególności nadaje się jako środek poprawiający metabolizm, kondycję skóry i sierści oraz zdrowie stawów u psów".

Tekst na tej stronie został opracowany przez lekarkę weterynarii Franziska G. we współpracy z zespołem zooplus.   

Lekarka weterynarii Franziska G. wyjaśnia: Hokamix dla psów 

lek. wet. Franziska G. ze swoim psem

„Suplementy diety mogą stanowić uzupełnienie codziennej diety psa i poprawić jego zdrowie, w szczególności w razie choroby. Jednak w szczególnych okresach życia, np. w czasie dorastania lub w ciąży, dostarczanie odpowiednio dobranych składników odżywczych w ramach suplementacji diety może okazać się bardzo pomocne. Aby mieć możliwość skorzystania ze wszystkich zalet i uniknięcia ewentualnych skutków ubocznych, dodatki do karmy należy podawać wyłącznie w sposób ukierunkowany oraz po konsultacji z lekarzem weterynarii.

Wśród właścicieli psów bardzo popularne są suplementy diety zawierające w swoim składzie naturalne składniki, np. zioła. Znanym suplementem roślinnym dla psów jest Hokamix, który składa się z 30 wyselekcjonowanych ziół pozytywnie wpływających na zdrowie psów. Hokamix (HOKAMIX30 Classic) w szczególności nadaje się jako środek poprawiający metabolizm, kondycję skóry i sierści oraz zdrowie stawów u psów".

Tekst na tej stronie został opracowany przez lekarkę weterynarii Franziska G. we współpracy z zespołem zooplus.   

Czym jest preparat GRAU HOKAMIX 30 i jaki jest jego skład?

GRAU HOKAMIX 30 to roślinny suplement diety przeznaczony dla psów, który składa się z mieszanki 30 ziół. Należą do nich na przykład anyż, pokrzywa i rozmaryn. Są one bogate w witaminy, substancje mineralne i aminokwasy, które mają pozytywny wpływ na zdrowie psa.

Czym jest preparat GRAU HOKAMIX 30 i jaki jest jego skład?

GRAU HOKAMIX 30 to roślinny suplement diety przeznaczony dla psów, który składa się z mieszanki 30 ziół. Należą do nich na przykład anyż, pokrzywa i rozmaryn. Są one bogate w witaminy, substancje mineralne i aminokwasy, które mają pozytywny wpływ na zdrowie psa.

Co wyróżnia suplementy diety GRAU, np. Hokamix?

Niemiecka firma GRAU specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości suplementów diety i specjalistycznej karmy dla psów oraz innych zwierząt domowych – made in Germany. Dodatki do karmy firmy GRAU wyróżniają się naturalnymi składnikami oraz recepturą specjalnie dostosowaną do indywidualnych potrzeb psa, dzięki czemu GRAU dostarcza suplementy diety odpowiednie do szeregu różnorodnych zastosowań zdrowotnych.

Co wyróżnia suplementy diety GRAU, np. Hokamix?

Niemiecka firma GRAU specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości suplementów diety i specjalistycznej karmy dla psów oraz innych zwierząt domowych – made in Germany. Dodatki do karmy firmy GRAU wyróżniają się naturalnymi składnikami oraz recepturą specjalnie dostosowaną do indywidualnych potrzeb psa, dzięki czemu GRAU dostarcza suplementy diety odpowiednie do szeregu różnorodnych zastosowań zdrowotnych.

W jakich sytuacjach zalecane jest stosowanie preparatu Hokamix?

Hokamix może być środkiem wspomagającym dla psów w różnych sytuacjach. Należą do nich:

  • faza wzrostu (u szczeniąt i młodych psów)
  • poprawa kondycji stawów i kości u starszych psów
  • poprawa kondycji skóry u psów mających problemy ze skórą i sierścią
  • problemy trawienne oraz stabilizacja flory jelitowej

W jakich sytuacjach zalecane jest stosowanie preparatu Hokamix?

Hokamix może być środkiem wspomagającym dla psów w różnych sytuacjach. Należą do nich:

  • faza wzrostu (u szczeniąt i młodych psów)
  • poprawa kondycji stawów i kości u starszych psów
  • poprawa kondycji skóry u psów mających problemy ze skórą i sierścią
  • problemy trawienne oraz stabilizacja flory jelitowej

Jakie inne karmy mają dobroczynny wpływ na zdrowie psów?

Zbilansowana dieta jest ważna dla wzmocnienia układu odpornościowego i zdrowego wyglądu psa. Poza preparatem Hokamix, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem weterynarii, można stosować również inne produkty, mające pozytywny wpływ na zdrowie psa:

Jakie inne karmy mają dobroczynny wpływ na zdrowie psów?

Zbilansowana dieta jest ważna dla wzmocnienia układu odpornościowego i zdrowego wyglądu psa. Poza preparatem Hokamix, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem weterynarii, można stosować również inne produkty, mające pozytywny wpływ na zdrowie psa:

U jakich psów można stosować Hokamix?

Zazwyczaj produkt nadaje się do stosowania u psów o specjalnych wymaganiach dietetycznych. Przed podaniem produktu Hokamix oraz innych dodatków do karmy zawsze należy skonsultować się z lekarzem weterynarii. Poniżej można znaleźć kilka przykładów, dla jakich psów przeznaczony jest Hokamix oraz w przypadku jakich chorób należy zachować szczególną ostrożność:
Choroba
Uwaga

Hokamix jest zazwyczaj dobrze tolerowany. Po zmianie karmy należy jednak obserwować, czy u psa nie występują problemy żołądkowe i czy dobrze toleruje on Hokamix. 

Niektóre zioła zawarte w Hokamix mogą nie być odpowiednie dla psów z zaburzeniami czynności nerek. Należy skonsultować się z lekarzem weterynarii. 

Hokamix zazwyczaj nie zawiera dodatku cukru, ale jego stosowanie w przypadku cukrzycy wymaga odpowiedniego monitorowania. 

Choroba
Uwaga

Hokamix jest zazwyczaj dobrze tolerowany. Po zmianie karmy należy jednak obserwować, czy u psa nie występują problemy żołądkowe i czy dobrze toleruje on Hokamix. 

Niektóre zioła zawarte w Hokamix mogą nie być odpowiednie dla psów z zaburzeniami czynności nerek. Należy skonsultować się z lekarzem weterynarii. 

Hokamix zazwyczaj nie zawiera dodatku cukru, ale jego stosowanie w przypadku cukrzycy wymaga odpowiedniego monitorowania. 

U jakich psów można stosować Hokamix?

Zazwyczaj produkt nadaje się do stosowania u psów o specjalnych wymaganiach dietetycznych. Przed podaniem produktu Hokamix oraz innych dodatków do karmy zawsze należy skonsultować się z lekarzem weterynarii. Poniżej można znaleźć kilka przykładów, dla jakich psów przeznaczony jest Hokamix oraz w przypadku jakich chorób należy zachować szczególną ostrożność:
Choroba
Uwaga

Hokamix jest zazwyczaj dobrze tolerowany. Po zmianie karmy należy jednak obserwować, czy u psa nie występują problemy żołądkowe i czy dobrze toleruje on Hokamix. 

Niektóre zioła zawarte w Hokamix mogą nie być odpowiednie dla psów z zaburzeniami czynności nerek. Należy skonsultować się z lekarzem weterynarii. 

Hokamix zazwyczaj nie zawiera dodatku cukru, ale jego stosowanie w przypadku cukrzycy wymaga odpowiedniego monitorowania. 

Choroba
Uwaga

Hokamix jest zazwyczaj dobrze tolerowany. Po zmianie karmy należy jednak obserwować, czy u psa nie występują problemy żołądkowe i czy dobrze toleruje on Hokamix. 

Niektóre zioła zawarte w Hokamix mogą nie być odpowiednie dla psów z zaburzeniami czynności nerek. Należy skonsultować się z lekarzem weterynarii. 

Hokamix zazwyczaj nie zawiera dodatku cukru, ale jego stosowanie w przypadku cukrzycy wymaga odpowiedniego monitorowania. 

W jaki sposób prawidłowo podawać i dawkować Hokamix?

Hokamix jest dostępny w różnych formach, jako proszek, tabletki lub przekąski. Dawkowanie zależy od masy ciała psa, przy czym instrukcje producenta stanowią jedynie wskazówki orientacyjne. Hokamix zazwyczaj należy dodawać do karmy lub podawać jako przekąskę.

W jaki sposób prawidłowo podawać i dawkować Hokamix?

Hokamix jest dostępny w różnych formach, jako proszek, tabletki lub przekąski. Dawkowanie zależy od masy ciała psa, przy czym instrukcje producenta stanowią jedynie wskazówki orientacyjne. Hokamix zazwyczaj należy dodawać do karmy lub podawać jako przekąskę.

Czy stosowanie Hokamix niesie ze sobą skutki uboczne lub jakiekolwiek ryzyko?

W związku z tym, że Hokamix składa się z naturalnych składników, działania niepożądane występują bardzo rzadko. W przypadku wrażliwych psów mogą wystąpić reakcje alergiczne lub nietolerancje. W takich przypadkach należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Czy stosowanie Hokamix niesie ze sobą skutki uboczne lub jakiekolwiek ryzyko?

W związku z tym, że Hokamix składa się z naturalnych składników, działania niepożądane występują bardzo rzadko. W przypadku wrażliwych psów mogą wystąpić reakcje alergiczne lub nietolerancje. W takich przypadkach należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Odkryj podobne kategorie

Odkryj podobne kategorie