Josera Knuspies są idealne do zabawy i treningu lub jako idealne uzupełnienie suchej karmy Josera.

Filtry

Liczba produktów: 5
Liczba produktów: 5
Liczba produktów: 5

Pyszne pałeczki do żucia dla psów, puree jabłkowe dla owocowej nuty, specjalny kształt gwiazdy wspomaga pielęgnację zębów, masuje dziąsła i czyści przestrzenie międzyzębowe, pyszny indyk, z Niemiec
 

Dostawa: 1-2 dni roboczych*.
2 – liczba wariantów od
 7,80 zł
180 g
7,80 zł

43,32 zł / kg

2 x 180 g

pojedynczo 15,60 zł

w zestawie13,80 zł

38,32 zł / kg

Smaczna chrupiąca przekąska dla psów, z delikatną kaczką, ziołami i owocami, bez pszenicy, cukru i soi, uniwersalny rozmiar krokieta, niskotłuszczowy, idealny jako przysmak nagrodowy między posiłkami.

Dostawa: 1-2 dni roboczych*.
2 – liczba wariantów od
 29,80 zł
900 g
29,80 zł

33,12 zł / kg

5 x 900 g

pojedynczo 149,00 zł

w zestawie138,80 zł

30,84 zł / kg

Twoje korzyści

Zbieraj zooPunkty i wymieniaj je na nagrody
Zaufało nam ponad 9 milionów klientów
Ponad 13 000 produktów do wyboru

Pałeczki do żucia dla psów,pielęgnacja zębów, z dodatkowymi warzywami, jako przekąska między posiłkami, w kształcie gwiazdy, masuje dziąsła, może redukować płytkę nazębną, bez zbóż, dobra jakość z Niemiec

Dostawa: 1-2 dni roboczych*.
2 – liczba wariantów od
 7,80 zł
180 g
7,80 zł

43,32 zł / kg

2 x 180 g

pojedynczo 15,60 zł

w zestawie13,80 zł

38,32 zł / kg

Niskokaloryczny przysmak dla psa, 30% udział suszonego mięsa, wartościowe kawałeczki owoców i warzyw oraz zioła, łatwe dzielenie, bez zbóż i sztucznych barwników, aromatów i konserwantów

Dostawa: 1-2 dni roboczych*.
9 – liczba wariantów od
 7,80 zł
Jagnięcina, 150 g
8,80 zł

58,68 zł / kg

Jagnięcina, 3 x 150 g

pojedynczo 26,40 zł

w zestawie23,80 zł

52,88 zł / kg

Jagnięcina, 6 x 150 g

pojedynczo 52,80 zł

w zestawie44,80 zł

49,76 zł / kg

Wołowina, 150 g
8,80 zł

58,68 zł / kg

Wołowina, 3 x 150 g

pojedynczo 26,40 zł

w zestawie23,80 zł

52,88 zł / kg

Smaczne pałeczki do żucia dla psów, z delikatnym, owocowym puree, idealne jako uzupełnienie codziennego menu, w kształcie gwiazdy i przyjazne dla dziąseł, z celulozą, specjalna struktura wspomaga pielęgnację zębów.

Dostawa: 1-2 dni roboczych*.
2 – liczba wariantów od
 7,80 zł
180 g
7,80 zł

43,32 zł / kg

2 x 180 g

pojedynczo 15,60 zł

w zestawie13,80 zł

38,32 zł / kg

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

  • Paczkomat®”
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play