Applaws

Wartościowe uzupełnienie karmy kota, 100% naturalnej polędwicy z tuńczyka bądź łososia bez dodatkowych składników. Wysoka zawartość białka i nienasyconych kwasów Omega, smakołyk bezzbożowy, soczysty i smaczny.
Liczba produktów: 5
Liczba produktów: 5

Kup teraz  20 g lub 30 g naturalnego smakołyku dla kota Applaws Cat, a 30 g polędwicy z tuńczyka otrzymasz gratis!

Dostawa: 1-2 dni roboczych*.
2 – liczba wariantów od
 7,80 zł
Polędwica z łososia, 30 g
wcześniej 15,60 zł teraz7,80 zł130,00 zł / kg
Polędwica wołowa, 20 g
wcześniej 19,60 zł teraz11,80 zł236,00 zł / kg

Naturalne smakołyki dla kota w 100% ze świeżego tuńczyka, soczyste i smaczne, bez zbóż i substancji roślinnych, bez sztucznych dodatków

Dostawa: 1-2 dni roboczych*.
2 – liczba wariantów od
 7,80 zł
30 g
7,80 zł260,00 zł / kg
3 x 30 g
pojedynczo 23,40 zł w zestawie21,80 zł242,22 zł / kg
Applaws Cat polędwica z łososia

Wartościowe uzupełnienie karmy kota, 100% naturalnego filetu łososia bez dodatkowych składników, wysoka zawartość białka i nienasyconych kwasów Omega, smakołyk bezzbożowy, soczysty i smaczny
 

Dostawa: 1-2 dni roboczych*.
2 – liczba wariantów od
 7,80 zł
30 g
7,80 zł260,00 zł / kg
3 x 30 g
pojedynczo 23,40 zł w zestawie21,80 zł242,22 zł / kg
Applaws Cat polędwica wołowa

Bezzbożowa karma uzupełniająca dla dorosłych kotów, 100% wołowiny, wyśmienity filet, źródło pełnowartościowych białek, lekkostrawna, idealna przekąska między posiłkami, bez sztucznych dodatków

Dostawa: 1-2 dni roboczych*.
2 – liczba wariantów od
 11,80 zł
20 g
11,80 zł590,00 zł / kg
3 x 20 g
pojedynczo 35,40 zł w zestawie31,80 zł530,00 zł / kg

Niezawierająca cukru karma uzupełniająca dla dorosłych kotów, purée z woreczka, do podawania osobno lub jako uzupełnienie karmy głównej, idealna przekąska, bez sztucznych dodatków i bez zbóż

Dostawa: 1-2 dni roboczych*.
4 – liczba wariantów od
 10,80 zł
Kurczak, 8 x 7 g
10,80 zł192,86 zł / kg
Tuńczyk, 8 x 7 g
10,80 zł192,86 zł / kg
Kurczak, 24 x 7 g
pojedynczo 32,40 zł w zestawie31,80 zł189,29 zł / kg
Tuńczyk, 24 x 7 g
pojedynczo 32,40 zł w zestawie29,80 zł177,38 zł / kg