FUNDACJA BEZDOMNIAKI W ZOOLOVE1 września 2022

We wrześniu kupując produkty marki zoolove Klienci zooplus mogą wesprzeć Fundacje Bezdomniaki, która od 2013 roku działa na rzecz bezdomnych zwierząt. 

 FUNDACJA KUNDELEK W ZOOLOVE 1 sierpnia 2022

W sierpniu Klienci zooplus kupując produkty marki zoolove mają okazję wesprzeć Fundacje Kundelek, która od 2015 roku pomaga zwierzętom, które nie mają domów, ani człowieka, który by o nie dbał, karmił, otaczał opieką i miłością. 

 STAWIAMY NA ŁAPY W ZOOLOVE1 lipca 2022

W Lipcu w ramach programu charytatywnego zoolove Klienci zooplusa mogą wesprzeć działania krakowskiej Fundacji Stawiamy na Łapy, która obecnie ma pod swoją opieką ponad 300 kotów.

 FUNDACJA FIOLETOWY PIES W ZOOLOVE1 czerwca 2022

W czerwcu w programie zoolove bierze udział Fundacja Fioletowy Pies, która powstała w 2008 roku w Opolu. W ciągu 14 lat działalności uratowała tysiące zwierząt, głównie psów i kotów. Ich hasłem jest: "Zmieniamy Świat Czterech Łap" i to właśnie robią na co dzień.

 KARETKA DLA ZWIERZĄT KTOZ JUŻ JEŹDZI29 kwietnia 2022

Po krakowskich drogach już jeździ karetka dla zwierząt sfinansowana przez zooplus w ramach akcji ,,Mamy coś do przekazania". Dzięki nowoczesnemu samochodowi interwencyjnemu Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami będzie mogło docierać do potrzebujących zwierząt.

 FUNDACJA KOTELLA W ZOOLOVE4 maja 2022

W maju w programie zoolove bierze udział Fundacja Kotella, której misją jest pomaganie potrzebującym kotom, w szczególności kotom wolnożyjącym i bezdomnym. 

 ZOOLOVE DLA FUNDACJI AST1 kwietnia 2022

W kwietniu w programie zoolove bierze udział AST Fundacja Dla Zwierząt Niechcianych, która ratuje i szuka nowych domów terierom typu bull.  

 ZOOPAKA W KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ

Kolejne ciężarówki wyładowane darami dla zwierzaków dotarły do oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem karma i akcesoria pojechały do oddziałów: Bytom, Wrocław, Kielce, Włoszczowa, Dzierżoniów i Wronki.

 ZOOLOVE DLA FUNDACJI JUDYTA1 marca 2022

W marcu w programie zoolove uczestniczy Fundacja dla Szczeniąt Judyta, która opiekuje się szczeniakami oraz psami niepełnosprawnymi. Obecnie pomaga również psom, które przyjechały z terenów Ukrainy. 

 ZOOPAKA W KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ

Kolejne ciężarówki wyładowane darami dla zwierzaków dotarły do oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem karma i akcesoria pojechały do oddziałów: Bytom, Wrocław, Kielce, Włoszczowa, Dzierżoniów i Wronki.

 ZOOLOVE DLA FUNDACJI FOR ANIMALS1 lutego 2022

W styczniu w programie zoolove uczestniczy Fundacja For Animals, która od lat prowadzi cykliczne akcje sterylizacji oraz edukuje najmłodszych. Pod jej opieką znajdują się również bezdomne zwierzęta, które czekają na swój dom. 

 ZOOLOVE DLA HOSPICJUM DLA KOTÓW 5 stycznia 2021

W styczniu w programie zoolove uczestniczy Hospicjum Dla Kotów Bezdomnych, które opiekuje się często najcięższymi przypadkami. W Hospicjum starsze i schorowane koty mogą zaznać prawdziwej miłości i troski ze strony człowieka.