ZOOLOVE DLA HOSPICJUM DLA KOTÓW 5 stycznia 2021

W styczniu w programie zoolove uczestniczy Hospicjum Dla Kotów Bezdomnych, które opiekuje się często najcięższymi przypadkami. W Hospicjum starsze i schorowane koty mogą zaznać prawdziwej miłości i troski ze strony człowieka. 

Przeczytaj >
 ZOOLOVE DLA FUNDACJI FOR ANIMALS1 lutego 2022

W styczniu w programie zoolove uczestniczy Fundacja For Animals, która od lat prowadzi cykliczne akcje sterylizacji oraz edukuje najmłodszych. Pod jej opieką znajdują się również bezdomne zwierzęta, które czekają na swój dom. 

Przeczytaj >
 ZOOLOVE DLA FUNDACJI JUDYTA1 marca 2022

W marcu w programie zoolove uczestniczy Fundacja dla Szczeniąt Judyta, która opiekuje się szczeniakami oraz psami niepełnosprawnymi. Obecnie pomaga również psom, które przyjechały z terenów Ukrainy. 

Przeczytaj >
 ZOOPAKA W KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ

Kolejne ciężarówki wyładowane darami dla zwierzaków dotarły do oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem karma i akcesoria pojechały do oddziałów: Bytom, Wrocław, Kielce, Włoszczowa, Dzierżoniów i Wronki.

Sprawdź >
 STAWIAMY NA ŁAPY W ZOOLOVE1 lipca 2022

W Lipcu w ramach programu charytatywnego zoolove Klienci zooplusa mogą wesprzeć działania krakowskiej Fundacji Stawiamy na Łapy, która obecnie ma pod swoją opieką ponad 300 kotów.

Przeczytaj >
 KARETKA DLA ZWIERZĄT KTOZ JUŻ JEŹDZI29 kwietnia 2022

Po krakowskich drogach już jeździ karetka dla zwierząt sfinansowana przez zooplus w ramach akcji ,,Mamy coś do przekazania". Dzięki nowoczesnemu samochodowi interwencyjnemu Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami będzie mogło docierać do potrzebujących zwierząt.

Przeczytaj >