zoolove dla fundacji Stawiamy na Łapy

Zdjęcie: podopieczny Fundacji Stawiamy na Łapy 

W Lipcu w ramach programu charytatywnego zoolove Klienci zooplusa mogą wesprzeć działania krakowskiej Fundacji Stawiamy na Łapy, która obecnie ma pod swoją opieką ponad 300 kotów. Fundacja od ponad 8 lat niesie pomoc kotom poszkodowanym przez los, często przywracając je do zdrowia oraz znajdując im najlepsze domy.

Działania Fundacji opierają się na sieci blisko 200 domów tymczasowych, w których podopiecznie czekają na swoich opiekunów docelowych. Dzięki temu zwierzaki nie siedzą w klatkach, mają zapewnioną indywidualną opiekę i poznają życie z człowiekiem od najlepszej strony. Mogą żyć jak wszystkie inne domowe koty wylegując się na łóżkach i biegając po domu. Dzięki pracy wolontariuszy, którzy tworzą domy tymczasowe koty mogą oczekiwać na dom w dużo bardziej komfortowych warunkach niż schroniskowe klatki i wybiegi.

Obecnie w Fundacji Stawiamy na Łapy na lepszą przyszłość i kochające domy oczekuje również 110 kocich uchodźców przywiezionych z terenów Ukrainy. 

Czym jest zoolove? To jeden z programów charytatywnych sklepu zooplus. Ideą programu jest pomoc różnym organizacjom działającym na rzecz zwierząt w Polsce. Obecnie grupy i fundacje dołączające do programu otrzymują przez cały miesiąc wsparcie finansowe. Pieniądze, które do nich trafiają, pochodzą ze sprzedaży produktów marki zoolove – na konto organizacji trafia 10% wartości sprzedaży netto każdego sprzedanego artykułu. Do tej pory klienci zooplus pomogli ponad trzydziestu organizacjom w kraju, łącznie przekazując im ponad 500 tysięcy złotych. Więcej informacji: TUTAJ


Zdjęcia: Podopieczni Fundacji Stawiamy na Łapy
 FUNDACJA FIOLETOWY PIES W ZOOLOVE 1 czerwca 2022

W czerwcu w programie zoolove bierze udział Fundacja Fioletowy Pies, która powstała w 2008 roku w Opolu. W ciągu 14 lat działalności uratowała tysiące zwierząt, głównie psów i kotów. Ich hasłem jest: "Zmieniamy Świat Czterech Łap" i to właśnie robią na co dzień.

 KARETKA DLA ZWIERZĄT KTOZ JUŻ JEŹDZI 29 kwietnia 2022

Po krakowskich drogach już jeździ karetka dla zwierząt sfinansowana przez zooplus w ramach akcji ,,Mamy coś do przekazania". Dzięki nowoczesnemu samochodowi interwencyjnemu Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami będzie mogło docierać do potrzebujących zwierząt.

 ZOOPAKA W KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ 18 lutego 2022

W styczniu, jak co miesiąc, kolejne ciężarówki wyładowane prezentami dla zwierzaków dotarły do 6 oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem karma i akcesoria dotarły do Gliwic, Płocka, Milicza, Słupska, Konina i Wrocławia. 

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

  • InPost
  • GLS
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play