Nowa karetka dla zwierząt dla KTOZ od zooplus już jeździ!

Miło nam ogłosić, że po krakowskich drogach już jeździ karetka dla zwierząt sfinansowana przez zooplus w ramach akcji ,,Mamy coś do przekazania". Dzięki nowoczesnemu samochodowi interwencyjnemu Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami będzie mogło docierać do potrzebujących zwierząt jeszcze szybciej i zapewniać opiekę na najwyższym poziomie. 

Aby spełnić najlepsze standardy przewozu zwierząt samochód wyposażony jest w system niezależnego ogrzewania oraz klimatyzacji przestrzeni transportowej, bieżący monitoring z podglądem dla kierowcy zwiększający bezpieczeństwo a kubatura przestrzeni przystosowana jest do komfortowego przewozu również dużych psów. 

Dodatkowo samochód posiada wyposażenie zwiększające bezpieczeństwo pracy kierowcy m.in. pomarańczową belkę ostrzegawczą LED na dachu oraz reflektory ,,szperacze", które są bardzo pomocne w wyłapywaniu zwierząt w nocy oraz podczas trudnych warunków atmosferycznych. 

Mamy nadzieję, że samochód będzie służył jak najdłużej! Bardzo dziękujemy Krakowskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami za współprace przy tej akcji oraz za codzienną pracę na rzecz bezdomnych zwierząt! 

Przeczytaj także

 ZOOLOVE DLA FUNDACJI AST1 kwietnia 2022

W kwietniu w programie zoolove bierze udział AST Fundacja Dla Zwierząt Niechcianych, która ratuje i szuka nowych domów terierom typu bull.  

Przeczytaj >
 ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt przekazaliśmy w sumie 77 977,23 zł trzem fundacjom zajmującym się dzikimi zwierzętami. 

Sprawdź >
 MAMY COŚ DO PRZEKAZANIA

W październiku 2020 r. zebraliśmy pieniądze na profesjonalny samochód do transportu zwierząt dla krakowskiego schroniska.

Sprawdź >