ZOOPAKA

ZOOPAKA

Dzięki temu, że na co dzień wybierasz zooplus, my możemy pomagać potrzebującym zwierzętom. Jak to się dzieje? We współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami oraz OTOZ Animals w każdym miesiącu przekazujemy kilka darowizn z mnóstwem karm i akcesoriów do schronisk i inspektoratów w całej Polsce. Do tej pory nasz magazyn opuściło kilkaset transportów z prezentami dla zwierząt. Pamiętaj: Ty wybierasz zooplus – my pomagamy!

Jeśli szukasz aktualnych informacji dotyczących darowizn, relacji i wywiadów z naszymi partnerami, kliknij poniżej i przejdź do aktualności:

Partnerzy ZOOPAKI

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Część naszych prezentów dociera do bezdomnych zwierząt, które pozostają pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. TOZ to największa i najstarsza organizacja ochrony zwierząt w naszym kraju. Powstała w 1864 roku. Obecnie skupia blisko 100 jednostek terenowych, w tym kilkadziesiąt schronisk dla zwierząt. Do najważniejszych celów statutowych TOZ należą: działanie na rzecz humanitarnego obchodzenia się ze zwierzętami, zapewnianie im niezbędnych warunków do życia oraz kształtowanie wśród ludzi właściwego stosunku do świata zwierząt.

Więcej informacji

OTOZ Animals

OTOZ Animals

Nasze ciężarówki z prezentami trafiają też do OTOZ Animals. OTOZ Animals to jedna z największych organizacji prozwierzęcych w Polsce, która pod swoją opieką ma jednocześnie ponad 2000 zwierząt. To nie tylko koty i psy, ale też krowy, konie, świnie, kozy i inne zwierzęta gospodarskie, które w schroniskach i przytuliskach należących do organizacji mogą liczyć na dobre serce opiekunów, leczenie, pomoc weterynaryjną i wsparcie w poszukiwaniu nowego domu. OTOZ Animals prowadzi też kilkadziesiąt inspektoratów, w których intensywnie przeciwdziała złemu traktowaniu zwierząt w naszym kraju.

Więcej informacji