ZOOPAKA: KOLEJNE ODDZIAŁY TOZ OBDAROWANE!

ciężarówka z prezentami od zooplus

zdjęcie: ciężarówka z prezentami od zooplus w oddziale TOZ w Węgrowie (źródło: TOZ)

18 sierpnia 2020

Kolejne oddziały Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami otrzymały wsparcie w ramach programu ZOOPAKA. W lipcu ciężarówki z prezentami od zooplus dotarły do Słupska, Starogardu Gdańskiego, Suwałk, Tarnowa, Węgrowa oraz Wrocławia.

W lipcu kolejne ciężarówki z prezentami wyjechały z magazynów zooplus, aby dotrzeć do potrzebujących zwierząt w różnych zakątkach Polski. Tym razem trafiły do oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami  w Słupsku, Starogardzie Gdańskim, Suwałkach, Tarnowie, Węgrowie oraz we Wrocławiu. Potrzebujące, bezdomne zwierzaki mogą cieszyć się tam z nowych zabawek, legowisk, akcesoriów pielęgnacyjnych oraz pysznych karm i smakołyków. To dla nich niezwykle ważne, szczególnie teraz, w tym wciąż trudnym okresie.

„Obecny czas epidemii to czas ogromnie trudny dla naszej działalności, tym bardziej jesteśmy wdzięczni za te zapasy! Korzystamy z nich na bieżąco i wszystko znajduje zastosowanie w naszej pracy na rzecz zwierząt” – mówią obdarowani z Tarnowa. Podziękowania napływają również z oddziału we Wrocławiu, gdzie prezentów było tak dużo, że wystarczą na długo. – „Tak duża ilość karmy, żwirku oraz rozmaitych akcesoriów będzie dla nas zabezpieczeniem na kolejne miesiące. Dzięki temu możemy spokojnie pomagać dalej nie martwiąc się, że czegoś nam zabraknie.”

Długofalowa pomoc pozwala niektórym oddziałom stanąć na nogi i na przykład wyposażyć nowe obiekty. Tak było w oddziale TOZ w Słupsku, który otrzymuje wsparcie od 2016 roku. To wtedy słupskie schronisko dla zwierząt przeniosło się do nowego miejsca. Wyposażenie kociarni i innych pomieszczeń było wymagające, jednak z pomocą zooplus udało się zapewnić lokatorom placówki znacznie większy komfort – „Dzięki przekazywanym na rzecz naszych podopiecznych darom, jest nam dużo łatwiej pomagać zwierzętom” – mówią opiekunowie schroniska.

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Dotychczas ciężarówki z prezentami wyjechały z magazynów zooplus już ponad sto razy. Więcej informacji: TUTAJ

podopieczny TOZ w nowej budce
podopieczni TOZ z nowym drapakiem
podopieczny TOZ w nowym legowisku
podopieczny TOZ w nowych szelkach i z nową smyczą
podopieczny TOZ w nowym legowisku
podopieczny TOZ w nowym legowisku i z nową zabawką

Podopieczni obdarowanych oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami z nowymi akcesoriami od zooplus (źródło: TOZ)

 TRANSPORTY W 5 KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ10 lipca 2020

W maju z magazynu zooplus wysłane zostały prezenty dla podopiecznych kolejnych pięciu oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Przeczytaj >
 KOCIE HISTORIE Z KOCIEGO ZAKĄTKA14 lipca 2020

W lipcu fundacja EBRA Koci Zakątek bierze udział w programie zoolove. Warto pamiętać, że wsparcie dla fundacji to wsparcie dla konkretnych zwierzaków.

Przeczytaj >
Podopieczny OTOZ AnimalsZOOPAKA DLA OTOZ W MAJU I CZERWCU16 lipca 2020

W maju i czerwcu OTOZ Animals przyjęło 5 transportów od zooplus. W ciężarówkach znajdowały się prezenty dla zwierzaków przekazane w ramach programu ZOOPAKA.

Przeczytaj >