Transporty z prezentami od zooplus w pięciu kolejnych oddziałach TOZ

ciężarówka z prezentami od zooplus

Ciężarówka z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

10 lipca 2020

Człuchów, Jawor, Kielce, Płock, Wronki – w maju do tamtejszych oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dotarły transporty z karmami i akcesoriami. Pomoc została przekazana w ramach programu ZOOPAKA.

W maju z magazynu zooplus wysłane zostały prezenty dla podopiecznych kolejnych pięciu oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem obdarowane zostały zwierzaki z oddziałów w Człuchowie (województwo pomorskie), w Jaworze (województwo dolnośląskie), w Kielcach (województwo świętokrzyskie), w Płocku (województwo mazowieckie) oraz we Wronkach (województwo wielkopolskie). Tamtejsze zwierzaki mogą od teraz korzystać z nowych legowisk, koców, szelek i zabawek oraz zajadać wysokiej jakości karmę i przysmaczki.

Koty cieszą się mięciutkimi posłaniami, a psiaki merdają ogonem, bo mają nowe długie smycze i szelki do hasania po lesie. I psy, i koty dostały też nowe zabawki, które wypełniają im czas spędzany bez człowieka – mówią przedstawiciele oddziału w Człuchowie. Tak swoją radością dzielą się także przedstawiciele oddziału TOZ w Jaworznie – W majowe przedpołudnie przed nasze bramy zajechał wypełniony po same brzegi, i dach, wielki TIR z prezentami. Otrzymaliśmy dla naszych psiaków i kociaków dużo najlepszej jakości karmy oraz przepiękne legowiska, cudowne drapaki, zabawki i ubranka dla czworonogów.

Okazuje się, że podarunki od zooplus niosą pomoc nie tylko podopiecznym placówek – Wsparcie w postaci jakościowych karm pozwala również zabezpieczyć byt kotów wolnożyjących, które bez wsparcia mają niewielkie szanse na przeżycie. Pod naszą opieką znajdują się także gryzonie oraz ptaki, o które dzięki wsparciu ZOOPAKI również mamy możliwość zadbać. – informuje ekipa z kieleckiego oddziału TOZ.

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Dotychczas ciężarówki z prezentami wyjechały z magazynów zooplus już ponad sto razy. Więcej informacji: TUTAJ

zdjęcia: podopieczni obdarowanych oddziałów TOZ z prezentami (źródło: TOZ)

 KOTY OTOCZONE TROSKĄ10 czerwca 2020

Jak zmieniła się fundacja KOT przez 15 lat swojej działalności? Co łączy fundację z klientami sklepu zooplus? Rozmowa z członkiem Zarządu fundacji.

Przeczytaj >
 ZOOLOVE DLA FUNDACJI JOKOT25 czerwca 2020

Fundacja JOKOT w marcu i kwietniu wzięła udział w programie zoolove. Jaką sumę udało się uzbierać i na co została przeznaczona?

Przeczytaj >
 PIĘKNA INICJATYWA DLA ZWIERZĄT2 lipca 2020

Chcieli stać się głosem tych, którzy sami nie mogą nic powiedzieć. Ich motto: „Przywracamy zwierzętom wiarę w ludzi”. Rozmowa ze Stowarzyszeniem Inicjatywa dla Zwierząt.

Przeczytaj >