ZOOPAKA DLA OTOZ ANIMALS W MAJU I CZERWCU

podopieczny fundacji OTOZ Animals (źródło: OTOZ Animals)

16 lipca 2020

W maju i czerwcu OTOZ Animals przyjął łącznie 5 transportów od zooplus. W ciężarówkach znajdowały się prezenty dla zwierzaków przekazane w ramach programu charytatywnego ZOOPAKA. 

W maju i czerwcu z magazynu zooplus pięć razy wyjechała ciężarówka załadowana karmami, przysmakami i akcesoriami dla zwierząt. Za każdym razem kierowca dojechał do siedziby głównej  OTOZ Animals  w Bojanie na Pomorzu, skąd dary rozdysponowane były dalej – do schronisk dla bezdomnych zwierząt. 

Z Bojana podarunki trafiły do schronisk w Sompolnie, Iławie, Starogardzie Gdańskim, Dąbrówce koło Wejherowa, Elblągu, Kościerzynie, Gdyni oraz do kociarni w Krośnie. Dary zostały również rozdysponowane do jednostek terenowych, Inspektoratów ds. Ochrony Zwierząt w Zielonej Górze i Pucku. Z przekazanych prezentów korzystają też zwierzęta znajdujące się na terenie głównej siedziby w Bojanie, 165 psów i kotów oraz 103 zwierzęta gospodarskie. 

Dziękujemy zooplus! Na jakiś czas będziemy mieć zapasy karm, żwirków, akcesoriów, ściółki i pokarmów dla gryzoni oraz karmy dla koni –  mówią pracownicy OTOZ Animals. Pod ich opieką znajduje się ponad 2 tysiące zwierząt, które regularnie korzystają z pomocy w ramach programu ZOOPAKA.

ZOOPAKA to jeden ze stałych  programów charytatywnych  sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk OTOZ Animals otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z OTOZ Animals trwa od ponad roku, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Więcej informacji:  TUTAJ

 KOCIE HISTORIE Z KOCIEGO ZAKĄTKA14 lipca 2020

W lipcu fundacja EBRA Koci Zakątek bierze udział w programie zoolove. Warto pamiętać, że wsparcie dla fundacji to wsparcie dla konkretnych zwierzaków.

Przeczytaj >
 TRANSPORTY W 5 KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ10 lipca 2020

W maju z magazynu zooplus wysłane zostały prezenty dla podopiecznych kolejnych pięciu oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Przeczytaj >
 PIĘKNA INICJATYWA DLA ZWIERZĄT2 lipca 2020

Chcieli stać się głosem tych, którzy sami nie mogą nic powiedzieć. Ich motto: „Przywracamy zwierzętom wiarę w ludzi”. Rozmowa ze Stowarzyszeniem Inicjatywa dla Zwierząt.

Przeczytaj >