ZOOPAKA DLA OTOZ ANIMALS W MAJU I CZERWCU

podopieczny fundacji OTOZ Animals (źródło: OTOZ Animals)

16 lipca 2020

W maju i czerwcu OTOZ Animals przyjął łącznie 5 transportów od zooplus. W ciężarówkach znajdowały się prezenty dla zwierzaków przekazane w ramach programu charytatywnego ZOOPAKA. 

W maju i czerwcu z magazynu zooplus pięć razy wyjechała ciężarówka załadowana karmami, przysmakami i akcesoriami dla zwierząt. Za każdym razem kierowca dojechał do siedziby głównej  OTOZ Animals  w Bojanie na Pomorzu, skąd dary rozdysponowane były dalej – do schronisk dla bezdomnych zwierząt. 

Z Bojana podarunki trafiły do schronisk w Sompolnie, Iławie, Starogardzie Gdańskim, Dąbrówce koło Wejherowa, Elblągu, Kościerzynie, Gdyni oraz do kociarni w Krośnie. Dary zostały również rozdysponowane do jednostek terenowych, Inspektoratów ds. Ochrony Zwierząt w Zielonej Górze i Pucku. Z przekazanych prezentów korzystają też zwierzęta znajdujące się na terenie głównej siedziby w Bojanie, 165 psów i kotów oraz 103 zwierzęta gospodarskie. 

Dziękujemy zooplus! Na jakiś czas będziemy mieć zapasy karm, żwirków, akcesoriów, ściółki i pokarmów dla gryzoni oraz karmy dla koni –  mówią pracownicy OTOZ Animals. Pod ich opieką znajduje się ponad 2 tysiące zwierząt, które regularnie korzystają z pomocy w ramach programu ZOOPAKA.

ZOOPAKA to jeden ze stałych  programów charytatywnych  sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk OTOZ Animals otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z OTOZ Animals trwa od ponad roku, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Więcej informacji:  TUTAJ

 KOCIE HISTORIE Z KOCIEGO ZAKĄTKA14 lipca 2020

W lipcu fundacja EBRA Koci Zakątek bierze udział w programie zoolove. Warto pamiętać, że wsparcie dla fundacji to wsparcie dla konkretnych zwierzaków.

 TRANSPORTY W 5 KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ10 lipca 2020

W maju z magazynu zooplus wysłane zostały prezenty dla podopiecznych kolejnych pięciu oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

 PIĘKNA INICJATYWA DLA ZWIERZĄT2 lipca 2020

Chcieli stać się głosem tych, którzy sami nie mogą nic powiedzieć. Ich motto: „Przywracamy zwierzętom wiarę w ludzi”. Rozmowa ze Stowarzyszeniem Inicjatywa dla Zwierząt.

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

  • Paczkomat®”
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play